Samsung SmartThings je nyní k dispozici pro Android Auto [Update]

Poté, co společnost Samsung oznámila, že partnerství s Googlem letos přinese zařízení Nest do SmartThings, se chystá integrovat s jednou z platforem Google. Spolu s odhalením řady Galaxy S21 Samsung odhalil, že SmartThings přichází na Android Auto.

Brzy bude aplikace SmartThings pro Android obsahovat podporu pro Android Auto. Samsung přesně nepotvrdil, kdy tato funkce přijde, pouze uvedl, že Galaxy S21 bude schopen tuto funkci spustit.

Samsung vysvětluje, že uživatelé budou moci „rozsvítit světla na verandě nebo dokonce zvýšit teplotu termostatu, než se vrátíte domů, to vše z vašeho auta.滭/p>

Viděné uživatelské rozhraní ukazuje aplikaci pro Android Auto s výběrem automatizací, jako je „oming home“ a „oing out“. To by umožnilo rychlé klepnutí k provedení akcí, jako je zapnutí/vypnutí světel, otevření/zavření garážových vrat nebo seřízení dalších zařízení. Na rozhraní je také tlačítko „oblasti“, ale zatím si nemůžeme být jisti, co konkrétně dělá. Není také jasné, zda tato aplikace SmartThings bude obsahovat nějakou integraci s Google Assistant na Android Auto.

Nejnovější aktualizace SmartThings je nyní k dispozici v Obchodě Play a přidává také podporu pro Galaxy SmartTag.

Leave a Comment