Sdílejte odkaz na Twitteru

Být na prvním místě při vyhledávání technických produktů je jednoznačně skvělou reklamou na povědomí o hardwaru chytrých reproduktorů Google. Zajímalo by nás, jak velkou roli hraje cena v ochotě veřejnosti vybrat si základní verzi Google Home Mini před ostatními. konkurentů. Nyní, když vidíte větší slevy s nedávným vydáním Nest Mini, můžete si Home Mini vyzvednout za méně než 20 $ poměrně konzistentně.

Překvapivé je, jak technologickému seznamu víceméně dominuje technologie domácí zábavy, přičemž Nvidia Shield TV je na třetím místě. Ačkoli je to ve skutečnosti Amazon, kdo spravuje největší význačnost, přičemž ne méně než tři z jeho nejoblíbenějších produktů zahrnovaly Amazon Echo Dot Kids Edition, Amazon Fire TV Cube a Kindle Fire HD 7 Kids Edition.

Je neobvyklé, že nikde poblíž seznamu nevidíte smartphone od Applu, Googlu nebo Samsungu, místo toho se Xiaomi Mi Note hledá více než kterékoli jiné zařízení, přičemž Moto One Action také patří do první pětky. Zbytek seznamu je rovnoměrněji rozprostřen mezi druh technologie, kterou byste očekávali. Podívejte se na úplný seznam níže.

Google HomeXiaomi Mi NoteSamsung řady 6 TVAmazon Echo Dot Kids editionAmazon Fire TV CubeRoku HD Streaming Media playerApple MacBook ProAlter Lansing Mini H2O reproduktorRazer Basilisk MyšApple TVAmazon Kind Fire HD 7 Kids edition

Google

Mějte přehled o novinkách z centrály Google. Buďte první, kdo se dozví o plánech pro Android, Google Plus, Google Apps a další!

Asistent je osobní asistent Google, který dokáže odpovídat na otázky, provádět automatizované úkoly a další

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Co je Twitter? Zjistěte více.

Leave a Comment