Segway opravil největší problém s robotickými sekačkami na trávu

Segway

Segway, osobní přepravní společnost, se přesouvá do péče o trávník. Navimow je první chytrou sekačkou značky na trávu a snaží se vyřešit jeden z největších problémů v robotické péči o trávník. Segway Navimow bude k navigaci vašeho trávníku používat GPS spíše než ohraničující kabely a jiné dráty.

Pro ty, kteří to nevědí, existují robotické sekačky na trávu a nejsou tak skvělé. Většina z nich vyžaduje nějaký druh ohraničujícího kabelu nebo podzemního drátu, a dokonce ani tehdy nefungují příliš dobře. Co odlišuje Segway od konkurence je, že nic z toho nebudete potřebovat. Je to jako Roomba pro váš dvůr.

Konkurenční výhoda společnosti Navimov spočívá v tom, že používá to, co společnost nazývá „Exact Fusion Locating System“, což je v podstatě GPS. Tento nový systém umožní „přesné polohy a systematické vzory sečení“, aby vaše zahrada vypadala co nejlépe v okolí. sedět na gauči a dívat se na fotbal.

https://www.youtube.com/watch?v=0AT3cjVFDaI

A co je ještě lepší, jak můžete vidět z výše uvedeného videa, Navimow používá chytré algoritmy k sečení dokonalého vzoru, takže na zahradě nemáte čáry ani kříže.

Pokud Navimow z jakéhokoli důvodu ztratí signál GPS, Segway zajistí, že svou práci stále zvládne díky řadě senzorů a uloženým datům. Kromě toho můžete Navimow říct, kde má sekat, nastavit konkrétní hranice a dokonce umístit zakázané oblasti, jako je zahrada.

Segway Navimow má pět vyhrazených bezpečnostních senzorů, pokud se převrhne nebo pokud se domácí mazlíčci a děti přiblíží příliš blízko. Dokáže dokonce detekovat déšť a automaticky se vrátit do nabíjecí stanice. A když se baterie vybije, začne se nabíjet a až bude připravena k použití, pokračujte tam, kde skončila.

Během oznámení Segway uvedl, že vydá čtyři verze své sekačky. Navimow H500E je pro trávníky o rozloze až 5 400 čtverečních stop a bude stát kolem 1 400 dolarů, což rozhodně není levné. Další tři modely mají větší kapacitu baterie pro podporu větších trávníků, podporu 4G a vestavěné nástroje GPS proti krádeži.

Bohužel, přestože vypadají jako schopné, i když drahé robotické sekačky na trávu, společnost zatím neoznámila žádné podrobnosti o uvedení na trh v USA. Zatím se tedy můžete dozvědět více na webu Segway.

přes Engadget

Leave a Comment