Sony vstoupí do válek 5G s novou Xperií 1 II

Sony

Je pravděpodobné, že ve své oblasti zatím nemáte službu 5G, ale výrobci telefonů nečekají. Společnost Sony dnes oznámila telefon Android Xperia 1 II (mluvený jako Xperia One Mark Two) s 5G a fotoaparáty Zeiss.

Sony plánovalo oznámit nová zařízení na Mobile World Congress, ale díky zrušení akce byly tyto plány pozastaveny. Nyní se ale společnost posouvá kupředu a dává nám vědět vše o svém nejnovějším vlajkovém telefonu.

Xperia 1 II se odlišuje trojitým polem fotoaparátů Zeiss. Získáte 12megapixelový hlavní, ultraširokoúhlý a teleobjektiv, každý pokrytý antireflexní vrstvou Zeiss T*. Pro všechny vaše potřeby v oblasti selfie poskytla společnost Sony přední fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů. Společnost také předvedla své pokročilé fotografické techniky ve svém softwaru Photo Pro, včetně detekce očí, která funguje i u zvířat.

Není to smartphone bez obřího dotykového displeje a toho má Xperia 1 II dostatek. Je vybaven 21:9 CinemaWide 6,5″ 4K HDR OLED displejem, ale Sony nezměnilo obrazovku na obnovovací frekvenci 90 Hz. Místo toho tvrdí, že technologie motion blur displeje je „ekvivalentní technologii 90Hz displeje“. Tomu uvěříme, až to uvidíme.

Uvnitř najdete Qualcomm Snapdragon 865 5G SoC spojený s 8GB RAM a 256GB úložištěm. Toto úložiště můžete rozšířit také pomocí microSD karet. Xperia 1 II běží na Androidu 10 a je k dispozici ve třech barvách: bílá, černá nebo fialová. Budete jej moci použít na Verizon, At&T, T-Mobile, Cricket a MetroPCS. Sony neuvedlo cenu, ale hledejte ji letos na jaře v obchodech.

přes Sony

Leave a Comment