Sophos Intercept X pro Android

Pokud chcete zkontrolovat další antivirové programy pro vaše zařízení, klikněte natady.

Sophos je zavedená bezpečnostní firma, která nabízí antivirový a šifrovací software od roku 1985. Obranné produkty Sophos se vyvíjely společně se složitostí kybernetických útoků. Jeho schopnosti obrany koncových bodů se rozšířily o umělou inteligenci. Aplikace Sophos Intercept X poskytuje komplexní bezpečnostní software pro koncové body a kombinuje technologie, jako je hluboké učeníKa detekce a reakce koncového bodu (EDR). Zboží společnosti nyní pokrývá asi 400 000 organizací. Produkt Sophos Intercept X je ideální pro společnosti s velkým počtem koncových bodů k obraně a pro tým IT. Sophos Intercept X je výkonné bezpečnostní řešení, pokud má společnost stovky nebo dokonce tisíce koncových bodů.

Na rozdíl od mnoha bezplatných aplikací antivirová aplikace Sophos Intercept X for Mobile neobsahuje žádné reklamy. Sophos Intercept X for Mobile chrání zařízení Android a osobní údaje, aniž by obětoval výkon nebo výdrž baterie. Aplikace jsou automaticky kontrolovány na přítomnost malwaru, když je připojíte, díky aktuálním informacím od SophosLabs, abyste byli chráněni před ztrátou dat a neočekávanými náklady. Sophos Intercept X odvádí vynikající práci v kombinaci efektivního zabezpečení se sofistikovanými technologiemi, které mohou pomoci jakékoli velké společnosti zaujmout jasnější a strategičtější přístup.

Ovládací panel Sophos Intercept X for Mobile zobrazuje stav ochrany vašeho zařízení. Barva prvků se liší podle jejich situace:

Zelená: Nebyly nalezeny žádné problémyČervené: Nalezené problémyModrý: Funkce je zakázánaŠedá: Funkce je zakázána nebo není nakonfigurována

Společnost Sophos již více než 30 let chrání koncové body před malwarem. Umělou inteligenci (AI) využívá platforma Intercept X k efektivní detekci malwarových hrozeb. Hluboké učení je forma umělé inteligence, která napodobuje neuronovou síť lidských mozků k řešení složitých problémů. Sophos Intercept X si klade za cíl tímto způsobem sledovat identifikované i neznámé hrozby. Jak účinné je to? Sophos Intercept X zastavil 100 procent vzorků malwaru v nezávislém testování AV-Test Institute, které zahrnovalo tisíce z nich. Pokud jde o falešně pozitivní výsledky, program předčil konkurenci. Je to problém, když vám zabezpečení brání v přístupu k legálním aplikacím. Se Sophos Intercept X to nebude problém. Společnost Sophos nesprávně identifikovala pouze jednu legitimní položku jako hrozbu z více než jednoho milionu vzorků softwaru ve srovnání s průměrem v oboru 27. Výsledkem toho bylo perfektní skóre v kategorii použitelnosti AV-Test Institute. Sophos Intercept X identifikuje potenciální hrozby, které by mohly být dále vyšetřovány.

Bezpečnostní vrstvy Sophos Intercept X poskytují ochranu proti ransomwaru a zneužití. Společnost Sophos vytvořila řešení zejména pro tyto dvě velmi škodlivé hrozby.

CryptoGuard: Ransomware je jednou z nejdražších forem kybernetického útoku. Pokud nezaplatíte výkupné, zločinci vám zabrání v přístupu k vašim vlastním souborům. Sophos Intercept X využívá technologie CryptoGuard k detekci a vyhýbání se šifrovacím procesům, které se snaží unést vaše soubory. CryptoGuard sleduje pokusy o změnu souborů na pozadí. Okamžitě obnoví všechny soubory, které byly zašifrovány v důsledku kybernetického útoku.Prevence zneužití:Exploits plně využívá softwarových slabin, které musí vývojář ještě opravit. U tradičních bezpečnostních aplikací je odhalování zero-day útoků složité. Intercept X využívá webovou ochranu Sophos, aby se vyhnul zranitelnosti prohlížeče a vyhledává nástroje a metody používané při takových útocích. Sophos Intercept X zablokoval 97,8 % zero-day útoků v zero-day útočných experimentech s téměř 400 reálnými vzorky hrozeb.Filtrování webu. Web Filtering vám umožňuje rozhodnout, na které webové stránky chcete být před jejich návštěvou varováni. To vám zabrání navštěvovat stránky, které obsahují škodlivý, nevhodný nebo nezákonný materiál.Kontrola odkazů.Kontrolu odkazů používáte ke kontrole škodlivého nebo urážlivého materiálu v odkazech v e-mailu nebo textu. Všechny odkazy, na které klepnete v aplikacích bez prohlížeče, jsou zpracovávány nástrojem Kontrola odkazů.Zabezpečení Wi-Fi.Zabezpečení Wi-Fi je nástroj, který kontroluje připojení Wi-Fi na síťové útoky.Zabezpečení aplikace.V telefonu můžete vyhledávat škodlivé aplikace nebo soubory.Authenticator.Authenticator se používá k vytváření jednorázových hesel (známých také jako ověřovací kódy) pro účty s vícefaktorovou autentizací.Zabezpečení heslem.Pomocí Password Safe můžete sledovat všechny své účty na jednom místě, které je chráněno hlavním heslem.Skener QR kódů.Vyhledáváte QR kódy pomocí QR Code Scanneru a poté zpracujete vložená data.Ochrana aplikací.App ProtectionUmožňuje vám vytvořit seznam aplikací, které lze používat, pouze pokud máte vlastní autorizaci.Poradce pro ochranu osobních údajů.Nástroje Privacy Advisor zobrazují podrobnosti o oprávněních udělených aplikacím ve vašem zařízení.

Leave a Comment