Spusťte aplikace na základě situace pomocí aplikace Taskzy pro Android

Nelze popřít skutečnost, že Android je jediným operačním systémem v prostoru smartphonů, který nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení. Od tapet a balíčků ikon až po motivy, spouštěče a různé typy aplikací a nastavení, Android vás pokryje. Navíc v současnosti jediným mobilním operačním systémem, který přímo soupeří s Androidem, je iOS, který je z hlediska přizpůsobení ve srovnání s Androidem míle a míle pozadu. Android ve skutečnosti nemá obdoby, pokud jde o pokročilé funkce a plnohodnotné přizpůsobení.

Pojďme k pointě tohoto článku, přemýšleli jste někdy o tom, jak skvělé by bylo, kdybyste mohli spustit aplikaci na základě situace nebo kontextu?. Když například připojíte sluchátka, může se automaticky spustit YouTube nebo přehrávač médií. Dnes bych vám rád ukázal aplikaci s názvem Taskzy, která spouští aplikaci na základě kontextu nebo situace.

Taskzy používá Awareness API ke spouštění aplikací nebo provádění úkolů na základě kontextů, jako je poloha, příslušenství připojené k vašemu zařízení, pohyby vašeho těla a mnoho dalšího.

Dost bylo řečí, pojďme se na aplikaci podívat do hloubky a projít si její funkce, jak je znázorněno na snímcích níže.

Musíš číst:Získejte živé, živé a bohaté tapety s aplikací Wolpepper pro Android

Vítejte v Taskzy.

Taskzy je založen na Awareness API. Spustí aplikaci nebo vydá upozornění na spuštění aplikace na základě podmínky, situace nebo kontextu. Elegantní!.

Funkce dvojice situace-akce.

Pečlivě si projděte tento snímek obrazovky. Příklad ukazuje, že tato aplikace vás upozorní na otevření aplikace Hudba Google Play, pokud jsou připojena sluchátka, prší a vy běžíte. Úžasný!.

Akce znamená spuštění aplikace nebo poskytnutí upozornění na spuštění aplikace. Klepnutím na tlačítko + přidáte aplikaci. Kromě toho přepněte přepínač do polohy Zapnuto/Vypnuto pro přímé otevření aplikace nebo upozornění na otevření aplikace. Dále se podívejte na další snímek obrazovky, abyste věděli, jak přidat situaci nebo kontext.

Přidejte situaci, jako jsou připojená sluchátka, ve vozidle, chůze a další. Kromě toho můžete také vytvořit vlastní situaci.

Vytvořte vlastní situaci.

Vytvořte kombinaci situací. Také můžete odstranit jakoukoli situaci. Podporované situace jsou: Počasí, poloha, aktivita uživatele, čas a stav sluchátek.

Nedělejte si starosti s používáním baterie.

Taskzy je založen na Awareness API, které je energeticky úsporné. Navíc se zcela spoléhá na služby Google Play. Výsledkem je žádná spotřeba energie na pozadí. Skvělý!.

Nenechte si ujít:Převeďte jakékoli slovo, frázi nebo emotikony do řeči s výslovností

Hlavní obrazovka Taskzy. Klepnutím na + přidáte pár situace-aplikace.
Chcete-li používat Taskzy, budete muset aplikaci povolit přístup k poloze vašeho telefonu.

Záložka Akce. Klepnutím na + přidáte aplikaci na základě situace nebo kontextu. Zde máte také možnost přepnout na přímé otevření aplikace nebo poskytnout upozornění na otevření aplikace pro určitou situaci. Dále přejděte na kartu situace a přidejte situaci, jako jsou připojená nebo odpojená sluchátka, chůze a další. Podívejte se na další snímek obrazovky.

Vyberte aplikaci na základě situace, kterou byste zvolili jako další.
Vyberte situaci. Navíc stiskněte + pro vytvoření vlastní situace.
Vytvořte vlastní situaci.

Kromě toho můžete vytvořit kombinaci dostupných situací nebo odstranit kteroukoli z nich podle vašich preferencí. Klepnutím na každou situaci získáte další možnosti. Kromě toho máte také možnost pojmenovat svou vlastní situaci.

Vytvořil jednoduchý pár situace-aplikace nebo situace-akce. Spustit YouTube, když jsou k mému zařízení připojena sluchátka. Super pohodlné!. Ne, to není žádný trik, funguje to tak, jak bylo zamýšleno.

Tak tady je, přátelé, hloubková recenze super pohodlné aplikace s názvem Taskzy. Taskzy využívá Awareness API k provádění akcí nebo otevírání aplikací na základě situace, což je šikovná malá funkce. Navíc čest vývojářiDivya Vikashza tak úžasnou aplikaci.

Vy všichni uživatelé Droidviewers a tech nadšenci, neváhejte v sekci komentářů níže vyjádřit své zkušenosti s touto úhlednou malou aplikací. Stáhněte si Taskzy prostřednictvím níže uvedeného odkazu na Obchod Google Play.

Přečtěte si také:Otestujte si rychlost internetu pomocí aplikace Meteor pro Android

Sdílení obrazovky v Samsungu

Leave a Comment