Spusťte aplikace pro Android na počítači se systémem Windows pomocí zařízení Galaxy a aplikace „Váš telefon“.

Microsoft

Aplikace „Váš telefon“ od společnosti Microsoft pro Windows 10 je užitečná doprovodná aplikace pro uživatele Androidu, která jim umožní rychle dělat věci, jako je odpovídat na textové zprávy a přenášet fotografie z telefonu do počítače. Ale na nových zařízeních Samsung Galaxy je to mnohem užitečnější: brzy budete moci plně ovládat aplikace v telefonu přímo z počítače.

Samozřejmě, že v tuto chvíli existuje několik podmínek. Chcete-li začít, budete potřebovat kompatibilní telefon Galaxy. Za druhé, váš počítač bude muset být na nejnovější verzi Insider Build systému Windows 10. Váš počítač a telefon budou také muset být ve stejné síti Wi-Fi.

Po zaškrtnutí všech políček byste měli být schopni spustit aplikaci Váš telefon na počítači se systémem Windows (a projít procesem nastavení, pokud jste tak ještě neučinili) a začít vzdáleně ovládat telefon a všechny aplikace v něm. Zdá se, že oba jsou již docela dobře integrovány, s možností připnout určité aplikace pro Android přímo na hlavní panel Windows. Je to každopádně to nejblíže, co se Microsoft dostane k nabízení aplikací pro Android ve Windows.

To znamená, že podle společnosti Microsoft existuje několik omezení:

  • Některé aplikace mohou blokovat možnost odesílání na jiné obrazovky a místo toho se zobrazí černá obrazovka.
  • Některé hry a aplikace nemusí reagovat na interakce z myši nebo klávesnice počítače. K interakci s nimi budete muset použít počítač s dotykovým ovládáním.
  • Zvuk z aplikací se bude přehrávat z vašeho mobilního zařízení.
  • Schopnost provozovat více aplikací bude k dispozici později v průběhu roku.

Navzdory tomu se jedná o docela povedený update. Není to poprvé, co software umožňuje uživatelům vzdáleně ovládat svůj telefon, ale zdá se, že je to nejplynulejší. Nezbývá než doufat, že brzy přijde na více telefonů jiných než Samsung.

přes 9to5Google

Leave a Comment