Stadia 3.24 připravuje použití telefonu jako ovladače pro Android TV

Jedním z nejzajímavějších příslibů Stadia na Android TV je, že můžete získat skvělé videohry přímo na své chytré televizi, vše, co si možná budete muset koupit, je ovladač. Nejnovější aktualizace Stadie pro Android pokračuje v hraní her na televizi pomocí telefonu jako ovladače.

Posledních několik měsíců sledujeme přidání „režimu mostu“ do Stadie pro Android. Ve skutečnosti vám tato funkce umožní připojit telefon k Android TV (nebo pravděpodobně k jakémukoli zařízení Stadia) jako ovladač Wi-Fi.

Existují dva klíčové způsoby, jak posílat skutečná stisknutí tlačítka prostřednictvím režimu mostu Stadia. Pokud máte ovladač připojený přes USB nebo Bluetooth k telefonu Android, aplikace Stadia předá tyto ovládací prvky jakékoli relaci Stadie, ke které jste se připojili. To se bude hodit pro Chromecast Ultra, který v současnosti podporuje pouze ovladače Wi-Fi, a pro Stadia pro Android TV, která ovladače USB nepodporuje.

Případně může režim Bridge ve Stadii proměnit dotykovou obrazovku vašeho telefonu na herní ovladač a předat vaše stisky do hry. To by se mohlo hodit v každé situaci, kdy máte více hráčů, než máte herních ovladačů, a může být užitečné i pro ty, kteří chtějí před nákupem ovladače jednoduše zjistit, zda Stadia funguje na jejich připojení.

Se Stadií 3.24, která se nyní zavádí prostřednictvím Obchodu Play, jediný významný vývoj, který jsme zaznamenali, souvisí s přípravami na režim Bridge. Konkrétně uvidíme, jak to bude souviset s aplikací Stadia pro Android TV, protože se objeví v procesu nastavení a v celé aplikaci.

Vyberte si, s čím chcete hrát, a my vám pomůžeme s připojením k tomuto televizoru.

Žádný ovladač? Použijte dotykový gamepad na telefonu

Než budete moci hrát, budete muset připojit ovladač nebo telefon

1. Otevřete na svém telefonu aplikaci Stadia.

2. Hledejte oznámení v aplikaci nebo klepněte na ikonu ovladače.

3. Na obrazovce ovladače vyberte „Phone touch gamepad“ a postupujte podle pokynů.

Použijte telefon jako ovladač

Použijte svůj telefon jako ovladač

Hrajte pomocí telefonu

V aplikaci Stadia je také nový text, který by se měl zobrazit ve zvláštní situaci, kdy je třeba získat předběžnou kopii hry. Není jasné, zda je to určeno primárně pro hry určené členům tisku, nebo zda se Google připravuje na to, že na Stadii bude více her, aby získaly uzavřené beta testy.

Váš předběžný přístup k tomuto obsahu je udělen na žádost vydavatele. Tento přístup může podléhat smlouvě o mlčenlivosti a je pouze pro obchodní účely schválené vydavatelem. Přístup a oprávnění mohou být kdykoli odvolány a obsah nemusí fungovat podle očekávání (např. může dojít ke ztrátě postupu ve hře).

Díky JEB Decompiler, ze kterého těží některá strhávání APK Insight.

Stadia

Stadia je streamovací služba, která využívá cloud Google k poskytování AAA her online.

APK Insight

Kyle je autor a výzkumník pro , se zvláštním zájmem o produkty Made by Google, Fuchsia a Stadia.

Máte tip nebo si chcete popovídat? Twitter nebo e-mail. [email protected]

Nejlepší ChromebookyRecenze Nest Wifi

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment