Stáhněte si nejnovější hry Google Text-to-Speech a Play

Většina tvrdých fanoušků Androidu považuje za nevěru zelenému botovi obdivovat iOS. Slyšel jsem několik lidí, kteří na sociálních sítích a různých fórech prohlašovali, že nemají rádi všechno iOS? Navzdory velkému počtu uživatelů Androidu, kteří jsou zastánci iOS, stále existuje mnoho těch, kteří vlastní zařízení Android, ale mají slabé místo pro určité věci o iOS. Alespoň popularita témat založených na iOS tomu ukazuje.

Jak mohu získat starý software pro Samsung Galaxy Core Prime? Mám problém se svou jednotkou poté, co jsem v květnu 2015 aktualizoval svůj software. Můj telefon se zpožďuje. A zdá se, že TouchWiz nereaguje. prosím pomozte mi. Děkuji.

co by se stalo, kdybych to flashnul na g360h?

Rozhodně to nedoporučuji, váš telefon bude kriticky pomalý a pravděpodobně budete činit pokání

je to 4.4.4 ???

ano, je to kitkat 4.0.4 馃檪

mít nějakou představu, kdy vydají lízátko rom pro tento model

Ahoj,

Udělal jsem to a telefon je pomalý, otevření aplikací trvá až 20 sekund a déle. Dokonce i provádění základních operací, jako je zasílání zpráv, je pomalé. Lízátko nedoporučuji, dokud nebudou opraveny chyby

mohu nainstalovat tuto rom na samsung galaxy core prime varianta sm-g360H?

V poslední době byly tyto dvě aplikace pro Android, tj. Google Text-to-Speech a Google Play Games, aktualizovány a přidány na server Obchodu Play. Nyní se dostáváme k úvahám o nových změnách, které byly sloučeny. Zde budeme hovořit o kvalitních funkcích, protože to je věc, kterou většina lidí přehlíží. Obě aplikace jsou potenciálně velmi užitečné a jsou velmi užitečné, pokud jste si vědomi taktiky jejich používání, osobně mám rád obojí. Hry Google Play, když hraji a chci, aby můj herní prostor byl více společenský, než aby byl omezen pouze na mě, rozhodně to dává pocit soutěžení a zábavy, když jsou v aréně ostatní. Zatímco TTS využívá hlas v rámci Navigace Map Google, Chytrých karet Google a několika dalších aplikací pro usnadnění, aby proměnil váš psaný text na obrazovce na krásný výstupní hlas.

Začněme s oběma a jejich protokolem změn.

Je to aplikace od společnosti Google, která umožňuje vašemu zařízení číst text na obrazovce. Google TTS se používá v několika aplikacích, jako je Navigace Map Google, Chytré karty Google, Knihy Google Play a mnoho dalších služeb. Má širokou podporu pro několik jazyků včetně angličtiny (USA a Spojené království), francouzštiny, němčiny, italštiny, korejštiny, portugalštiny a španělštiny (Španělsko a USA). Pokud máte zájem o provádění změn hlasu, který se dostane k vašim uším, musíte upravit nastavení TTS, které lze nakreslit v části Nastavení > Jazyk a vstup > Výstup převodu textu na řeč. Tentokrát to udělalo obrovský skok do verze 3.0 a níže je seznam změn.

Nová verze:3.0.10.1047791

Aktualizováno dne: 6. března 2014

google_tts_screenshots

Seznam změn:

Angličtina (Spojené království) mužský hlas je k dispozici ke staženíHlasy ve vysoké kvalitě jsou nyní k dispozici a podporovány pouze pro angličtinu (Spojené království a USA) Podporované nové jazyky: Uživatelské rozhraní portugalštiny (Brazílie) a španělštiny (USA) bylo aktualizováno pro správu hlasových dat

Kromě výše uvedeného jsou jako obvykle provedeny drobné opravy chyb.

Klikněte na pole ke stažení níže nebo si stáhněte soubor APK přímo z tady a udržujte svůj motor TTS co nejaktualizovanější.

Google je další unikátní inovací, která byla poskytnuta v loňském roce zrodem Jelly Bean 4.3. To vám umožní upevnit všechny vaše herní rekordy a schopnosti na jednom místě, umožní vám je sdílet se svými kamarády a pokračovat ve vašich starých ukládáních. Od svého vydání byla aplikace několikrát aktualizována a dosáhla důstojného stavu, nyní vám umožňuje objevovat nové hry, vidět, co hrají vaši přátelé, připojit se ke hrám pro více hráčů a porovnávat své skóre se svými soupeři.

Nová verze:1.5.08

Aktualizováno dne:6. března 2014

snímky obrazovky google_play_games

Seznam změn:

Podívejte se na pozvánky na hry pro více hráčů Podívejte se, kdo všichni hrají konkrétní hruVyhledejte nové a oblíbené hry v části 淔na obrazovce Hry Vylepšení stability a další opravy chyb

Klikněte na pole ke stažení níže nebo si stáhněte soubor APK přímo z tady a udržovat své Hry Play aktuální.

Leave a Comment