Stáhněte si tapetu iPhone XS Leaked Stock (aktualizace)

ahoj︹€? nelze stáhnout požadované soubory!

Kompatibilní datový kabel USB pro nerušené spojení mezi počítačem a zařízením. Vhodné ovladače USB. [Download here]Alespoň 60 % baterie, abyste se vyhnuli jakémukoli nejistému vypnutí během procesu. Ujistěte se, že zálohujete data svého zařízení, protože odemknutí bootloaderu vymaže vše na zařízení. Stáhněte si požadované soubory. Extrahujte stažený zip na plochu, nyní budete mít na ploše složku 淈strong>fastboot, která obsahuje všechny požadované soubory, které budeme v průvodci potřebovat. Vypněte zařízení a restartujte jej do režimu bootloaderu stisknutím snížení hlasitosti + tlačítka napájení vše dohromady. Připojte své zařízení k počítači pomocí datového kabelu USB. Otevřete složku 淈strong>fastboot, kterou máte na ploše. Stiskněte tlačítko Shift a klikněte pravým tlačítkem na prázdné místo ve složce. Vyberte 淈strong>Otevřít příkazový řádek zde? Zobrazí se okno příkazového řádku. Typ: Nyní budete dotázáni, zda chcete odemknout zavaděč. Samozřejmě! To je důvod, proč to děláme, ne? Pomocí tlačítek hlasitosti tedy zvýrazněte 淈strong>Ano a vyberte ji pomocí tlačítka Napájení. Telefon se restartuje a provede tvrdý reset. Úspěšně jste odemkli zavaděč zařízení Nexus 4. Vypněte zařízení a restartujte jej do režimu zavaděče stisknutímsnížení hlasitosti + tlačítka napájení Připojte své zařízení k počítači pomocí datového kabelu USB. Otevřete složku 淈strong>fastboot, kterou máte na ploše. Stiskněte tlačítko Shift a klikněte pravým tlačítkem na prázdné místo ve složce. Zde vyberte příkaz 淥pen příkazový řádek?Zobrazí se okno příkazového řádku.Typ:Tím se soubor s obrázkem pro obnovení ClockworkMod přenese do vašeho systému Android. Pomocí tlačítka Napájení můžete spustit obnovení výběrem možnosti 淈strong>Obnovení v režimu výběru spouštění. .Nyní uvidíte ClockworkMod na vašem Nexus 4.Pro jistotu zálohujeme aktuální ROM, pokud se něco pokazí. Vypněte a stiskněte snížení hlasitosti + tlačítka napájení současně, dokud neuvidíte režim výběru spouštění. Vyberte možnost 淈strong>Obnovit tak, že ji zvýrazníte pomocí tlačítek hlasitosti a poté tlačítkem napájení vyberte. Přejděte na položku 淏ackup and Restore a 淏ackup your aktuální ROM. Po dokončení zálohování neukončujte obnovu. V předchozím kroku jsme neukončí zotavení. Nyní si stáhněte binární zip SU pro svůj Nexus 4. [Download here]Připojte své zařízení k počítači pomocí datového kabelu USB. Při obnově přejděte do části 淈strong>připojení a úložiště a 淈strong>připojit úložiště USB? Tím připojíte úložiště zařízení k počítači (stejně jako velkokapacitní úložiště USB). Kopírovat/ vložte stažený soubor 淈strong>CWM-SuperSU-v0.93.zip滭/strong> do úložiště svého zařízení.Odpojte úložiště USBOdpojte kabel USB. Přejděte na 淈strong>Instalovat zip z sdcard > 淈strong>Vybrat zip z sdcard > Vyberte soubor 淈strong>CWM-SuperSU-v0.93.zip, který umístíte do úložiště, a flashujte jej. Až budete hotovi, vyberte možnost 淈strong>rebootovat systém nyní?Tapeta na iPhone XS uniklý Stock

Do rukou se nám dostaly uniklé tapety na iPhone XS v původním rozlišení. Je to období roku, kdy všichni výrobci chytrých telefonů zveřejňují své nejlepší nabídky za rok včas před svátky. Jedním z nich je Apple a jeho zvěstovaná nabídka, iPhone XS, téměř unikla na internet. Máme pro vás uniklé tapety z dosud nevydané vlajkové lodi Apple pro rok 2018, které si můžete vyzkoušet.

Tolik úniků

Další iterace veleúspěšného iPhonu X, iPhone XS, unikla celá. Říká se, že otřese nadcházejícím SoC A12 společnosti Apple spolu s 3 GB RAM, aby byl zajištěn rychlý výkon a multitasking. Očekává se, že bude uveden na trh ve 2 variantách: základní varianta se 128 GB úložiště a vyšší specifikace s ohromnými 512 GB úložiště. Očekává se, že jeho startovací cena základní varianty přesáhne 1000 $. Vezmeme-li v úvahu historii Apple zvyšování cen s každou generací iPhonu, může to být ve skutečnosti pravda.

Očekává se, že XS přinese nejlepší zadní fotoaparáty ve své třídě, které rozhodně vylepší již tak skvělé fotoaparáty X. Pro Apple je to také šance opravit přední kameru s odpadky, kterou umístil na předchozí generaci. Opravdu jsem miloval displej na X a doufám, že nám to Apple může dát, ne-li nějak vylepšit. Celkově XS vypadá, že to bude telefon, se kterým se musí počítat.

Tapeta pro iPhone XS Stock

iPhone X tvrdil, že má nejlepší displej, jaký kdy iPhone měl. Aby to Apple předvedl, přibalil několik opravdu skvělých tapet. Vzhledem k tomu, že XS je v podstatě vylepšením oproti X, musí mít skvělý displej. Takže to, co tu pro vás máme, je uniklá skladová tapeta, která bude dodávána s dalším iPhonem. Je to opravdu krásný obraz, který se hodí k zobrazení na nejlepším displeji všech dob na iPhonu. Rozlišení tapety je 1125 x 2436 px.

Stáhněte si iPhone-XS-Uniklá-Tapeta.zip

Nenechte si ujít: Stáhněte si iPhone-XS-XR Official-Wallpapers.zip

Mohlo by se vám také líbit:

    Související příspěvky

    Leave a Comment