Stáhněte si tapety BLU Vivo XL3 Stock (FHD+ a 4K)

Dnes tu máme 15 tapet Xiaomi Mi 8 Lite ve Full HD+ kvalitě s rozlišením 1080 x 2160 px. Xiaomi Mi 8 Youth Edition, zbavený Mi 8 s novými tapetami. Xiaomi před týdnem v krásnou středu v Číně uvedlo Mi 8 Youth Edition a Mi 8 Fingerprint Edition. Na stejné akci čínská společnost také uvedla na trh Mi Notebook Youth Edition, což byl také downgradovaný Mi Notebook a Mi budík.

Mi 8 Lite nebo Mi 8 Youth Edition obsahuje Snapdragon 660 namísto Snapdragonu 845, který byl v Mi 8. Snapdragon 660 s sebou přináší GPU Adreno 512. Fingerprint Edition jednoduše odstraní otisk prstu ze zadní části telefonu, jako tomu bylo u Mi 8, a umístí jej pod displej citlivý na tlak. Kromě toho jsou Mi 8 a Mi 8 Fingerprint Edition úplně stejné.

Mi 8 Youth Edition ve srovnání s tím také dostává downgrade v oddělení fotoaparátu. Zadní fotoaparát obsahuje 12MPSONYIMX363 primární snímač s clonou f/1.9 a sekundární 5MP snímač s LED bleskem. Po softwarové stránce fotoaparát podporuje duální snímání AI, portrétní režim atd.

Na přední straně telefonu je umístěn 24MP SONY IMX576 selfie shooter v zářezu v horní části. Dodává se s funkcemi, jako je AI rozostření pozadí, AI rozpoznávání scén, AI smart beauty 6.0 a AI rozpoznávání scén. Zářez se zařezává do 6,26palcové FHD+ LCD obrazovky s poměrem stran 19:9. Vše zde pohání 3550 mAh baterie.

Základní varianta je dodávána se 4GB RAM a 64GB úložištěm, zatímco nejvyšší varianta přichází se 6GB RAM a 128GB úložištěm. Existuje také varianta, která sedí mezi těmito dvěma s 6 GB RAM a 64 GB úložiště. Běží na MIUI 9.6 založeném na Android Oreo, což by bylo negativní, protože Android Pie je nyní venku. Ale pak je Xiaomi vždy obvykle rok pozadu za aktuální verzí Androidu, takže to není překvapující.

4 GB RAM a 64 GB úložiště 1 399 CNY (~~4 800) 6 GB RAM a 64 GB úložiště 1 699 (~ 8 000) 6 GB RAM a 128 GB úložiště 1 999 CNY (~ 1 200)

Telefon je nyní dostupný na trhu a aktuálně se prodává ve třech barevných variantách s přechodem.

Když už jsme u barevných přechodů, Xiaomi Mi 8 Youth Edition stock tapety balení, které máme, obsahuje celkem 12 tapet. Nejméně čtyři z nich jsou jednoduše barevné přechody, což je hezké, pokud používáte něco jako spouštěč MIUI nebo EMUI, kde máte na domovské obrazovce spoustu ikon.

Tapety Xiaomi Mi 8 Lite mají rozlišení 1080 x 2160 px, stejné jako rozlišení displeje telefonu. Obrázky níže slouží pouze k prohlížení, jejich velikost byla změněna, aby se zkrátila doba načítání stránky. Tapety v plné velikosti si můžete stáhnout z níže uvedeného odkazu.

Tapety na plochu Xiaomi Mi 8 Youth EditionTapety na Xiaomi Mi 8 LiteTapety na Xiaomi Mi 8 LiteTapety na plochu Mi 8 Youth EditionStáhněte si tapety Xiaomi Mi 8 Youth Edition StockTapety na plochu Mi 8 Youth EditionStáhněte si tapety Xiaomi Mi 8 Youth Edition StockTapety na plochu Mi 8 Youth EditionTapety na plochu Mi 8 Youth EditionTapety na plochu Xiaomi Mi 8 Youth EditionTapety Mi 8 Youth EditionTapety Mi 8 Youth EditionStáhněte si tapety Xiaomi Mi 8 Youth Edition Stock

Při restartování vás zařízení může požádat o přihlášení k účtu Google. Udělejte to nebo to přeskočte. Vaše zařízení by nyní mělo běžet na nové vlastní paměti ROM. Na zdraví!!! Užijte si novou ROM.

Pokud narazíte na nějaký problém nebo máte jakékoli pochybnosti týkající se tématu, neváhejte a napište komentář.

Jak nainstalovat Stock Firmware na Galaxy S3Značky nfc pro androidpixel 4 samo gestoKorekce barev pro Android

Existuje způsob, jak nainstalovat CWM na sd kartu. Můj port nedetekuje data, pouze se nabil a můj telefon byl poškozen.

Ne, to nemůžeš udělat. TWRP je soubor pro obnovu, který je integrální minulostí systému.

menu obnovy galaxy s3 cwmV režimu CWM Recovery použijte k navigaci a výběru možnosti pomocí tlačítka hlasitosti, plochy a napájení. Pokud má vaše zařízení CWM Touch Recovery, můžete věci dělat buď dotykem na možnost, nebo pomocí fyzických tlačítek. Po vstupu do režimu CWM Recovery přejděte na „ackup and restore> backup? a vytvořte zálohu vaší aktuální ROM. V případě, že se během flashování vlastní ROM stane něco špatného nebo se chcete vrátit k předchozí ROM/firmwaru, můžete ji později obnovit z CWM Recovery. (Musí to udělat) Většina vlastních ROM potřebuje ke správné instalaci tři vymazání. Budete je muset provést všechny podle pokynů níže. V hlavní nabídce CWM vyberte 渨ipe data/factory reset> yes滭/li>Poté vyberte 渨ipe cache partition> yes滭/li>Jděte na 渁dvanced> vymazat dalvik cache> yes滭/li>Nyní vyberte možnost 淕o zpět pro návrat do hlavní nabídky a zvolte možnost 渋instalovat zip z sdcard>vyberte zip z sdcard a vyhledejte soubor ROM, který jste zkopírovali do zařízení v kroku 1. Vyberte možnost 測es?The CWM Recovery nyní začne flashovat ROM do vašeho zařízení. Počkejte, až se dokončí. (Volitelně) Nyní se vraťte do hlavní nabídky a vyberte možnost „Nainstalovat zip z karty sdcard> znovu vyberte zip z karty sdcard. Tentokrát budete muset nainstalovat balíček GApps v zip. Nakonec se vraťte do hlavní nabídky a vyberte možnost 渞eboot system now? Restartování zařízení může trvat až pět minut. Jen trpělivě čekejte.Sdílení obrazovky v Samsungu

A pokud se zasekl iontový zavaděč a tlačítka hlasitosti jsou rozbitá, což je běžný problém v touze htcto musíte říct tomu chytrému zadkund, pokud ani pomocí příkazového řádku nemůžete dostat telefon do obnovy???? chystáš se nainstalovat 渁pp, abys to vyřešil ty zatracený idiote??? řešíš těžké problémy na Androidu s aplikacemi???? nepiš o technice, když o tom nic nevíš.

Jakýkoli způsob spuštění do režimu obnovení, když zvýšení hlasitosti nefunguje a dotyková obrazovka je také rozbitá (zobrazuje vše, ale žádný dotyk). Je poškozen vodou, ale mohu vstoupit do režimu odin, protože zvýšení hlasitosti funguje náhodně na sekundu nebo dvě (nestačí k obnovení systému). Potřebuji zálohovat obrázky, je-li to možné, takže flashing TWRP by nabídl způsob, jak získat soubory přes usb->pc v obnově, ale potřebuji způsob, jak jej nejprve zavést.

Připojení telefonu k usb z odemykací obrazovky nefunguje (kód 10 na ovladači usb), není uzamčen žádným kódem nebo čímkoli, ale je třeba jej vymazat?

Ahoj. Mám LG G2 a chci ho dostat do režimu rychlého spouštění. Zajímalo by mě, jestli bys mi mohl přesně vysvětlit, jak to mám udělat? Všude, kam jsem se podíval, se zdá, že lidé vědí, jak to udělat, nebo jsou již v režimu rychlého spouštění.

Mimochodem, dotyková obrazovka je nekalibrovaná, protože chybí lepší slovo, takže raději nepoužívám aplikaci.

Jakákoli pomoc by byla velmi oceněna.

Ahoj rakeshi, prosím o pomoc, potřebuji rootnout svůj telefon, ale můj domovský klíč nefunguje, abych se dostal do režimu obnovení na mém sasung galaxy gtn7000. Všechny výše uvedené aplikace jsou pro telefon, který již byl rootován. PROSÍM POMOZTE! ! !

Pozdravy! Mám samsung galaxy s6 S-G920F. Měl jsem virus, který se neustále objevoval na mé obrazovce, takže jsem provedl tvrdý reset pomocí vol. Tlačítka nahoru + napájení + domů. Zvládl jsem to úspěšně. Ale problémy po restartu telefonu jsou

Měli byste provést obnovení továrního nastavení dat z obnovy a znovu flashnout základní firmware.

Přečtěte si také: Použijte zařízení Android jako počítač pro ADB a Fastboot

Tapety na plochu BLU Vivo XL3 Stock

Nejsem si jistý, kolik z vás ví o BLU nebo Vivo XL3, ale jsem si jistý, že se vám tapety z telefonu líbí. Dnes máme skladové tapety BLU Vivo XL3 v rozlišení full HD+ (1080 X 2160 PX) a 6K (3000 x 6000 px). Na níže přiloženém zipu je 10 tapet.

BLU není příliš známá značka mimo USA. Není to tak známé ani v USA, ale BLU je americká společnost, která je známá (těmi, kteří vědí) výrobou chytrých telefonů, které jsou šetrné k rozpočtu. Společnost vydává každý rok řadu zařízení s novými vnitřními prvky a novými tapetami jako mnoho jiných výrobců OEM. BLU Vivo XL3 byl prvním telefonem společnosti se systémem Android 8.0 Oreo hned po vybalení. Byl spuštěn na konci prvního čtvrtletí 2018.

Stáhněte si tapety BLU Vivo XL3 Stock

BLU Vivo XL3 vypadá velmi podobně jako jakýkoli jiný smartphone se systémem Android v dubnu 2018. Je vybaven skleněnou zadní stranou s jedním fotoaparátem a LED bleskem, nastaveným tak, aby vypadal jako duální fotoaparát. Na zadní straně je také čtečka otisků prstů. Když už jsme u otisků prstů, skleněná záda znamenají, že telefon bude magnet na otisky prstů.

Všechna tlačítka, jako jsou kolébky hlasitosti a vypínač, jsou umístěny na pravé straně. Nabíjecí port a konektor pro sluchátka jsou dole, zatímco jeden reproduktor je nahoře. Od společnosti, která prodává zařízení za sto dolarů, však nelze skutečně očekávat, že bude řídit inovace. Za tu cenu je to rozhodně dobře vypadající smartphone.

Je vybaven 5,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1440 pixelů. Pokud jste nemohli hádat, poměr stran je 18:9. Pod ním se ukrývá čtyřjádrový 1,3 GHz procesor Cortex-A53 MediaTekMT6737 spojený s 3 GB RAM. Tyto specifikace opravdu nevykreslují velmi dobrý obraz. Ale přišel s Androidem 8.0 Oreo hned po vybalení, což nebylo něco běžného mezi levnými smartphony v USA, když bylo zařízení uvedeno na trh. Vestavěná paměť má pouze 32 GB, ale lze ji rozšířit až o 64 GB pomocí microSD karty.

Zadní kamera je 13megapixelový snímač, nic převratného, ​​zatímco přední kamera je také 13megapixelová. Přední kamera však nepodporuje PDAF a některé další funkce, které podporuje zadní kamera. Jedná se o zařízení s jednou SIM kartou s obvyklými možnostmi připojení, jako je Wi-Fi, Bluetooth atd.

Zařízení se s těmito specifikacemi nezdá vůbec vzrušující, ale tapety na něm ve skutečnosti jsou. Níže uvedený balíček tapet obsahuje celkem 10 tapet s rozlišením 1080 x 2160 pixelů, což není tak špatné jako rozlišení displeje zařízení. Tyto tapety BLU Vivo XL3 by tedy měly vypadat docela dobře na každém smartphonu se slušným displejem.

Kromě toho jsme také získali stock tapety v rozlišení 6K (3000 x 6000 px) pro ty, kteří mají rádi něco víc. Nahráli jsme některé z níže uvedených tapet, abyste si mohli udělat úsudek. Tapety běžné velikosti i 6K lze stáhnout pomocí níže uvedených odkazů ke stažení.

Tapety na plochu BLU Vivo XL3 StockStáhněte si tapety BLU Vivo XL3 StockStáhněte si tapety BLU Vivo XL3 StockTapety na plochu BLU Vivo XL3 StockTapety na plochu BLU Vivo XL3 StockTapety na plochu BLU Vivo XL3 StockTapety na plochu BLU Vivo XL3 StockTapety na plochu BLU Vivo XL3 Stock

Tapety na plochu BLU Vivo XL3 Stock

Tapety BLU Vivo XL3 Stock (6K)

Tapety pro stylus Infinix Note 5Tapety Huawei Nova 4 Stock (Full HD+)Tapety Honor View 20 Stock (QHD+)Tapety na plochu lg q7

Leave a Comment