Stáhněte si tapety Lenovo ZUK Edge Stock (FHD)

Kromě vlastnictví Motorola Mobility vlastní Lenovo také další podznačku s názvem ZUK a nedávno (minulý měsíc) vydala nový smartphone s názvem ZUK Edge. Název telefonu může působit dojmem zařízení s dvojitě zakřiveným displejem, jako je Samsung Galaxy S7 Edge, ale ZUK Edge to nemá. Zařízení bylo uvedeno na trh v Číně a v nadcházejících měsících se dostane na další trhy.

Označení 楨dge v názvu telefonu pravděpodobně pochází z displeje od okraje k okraji a velmi tenkých bočních rámečků s velkou obrazovkou pokrývající 86,4 procenta těla.

Pokud jde o další hardwarové specifikace, Lenovo ZUK Edge nabízí 5,5palcový Full HD displej, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 821, 4/6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 13 MP primární a 8 MP selfie fotoaparát, přední snímač otisků prstů a nevyjímatelná Li-Ion baterie 3100 mAh. Pokud jde o software, ZUK Edge přichází s Androidem 7.0 Nougat s Lenovo檚 ZUI 2.5 na vrcholu. Telefon je také vybaven portem USB Type-C a podporuje Quick Charge 3.0.

Nyní pojďme rovnou k základním tapetám od Lenovo ZUK Edge, o které se dnes podělíme. Telefon je dodáván s 9 čerstvými krásnými tapetami. Všechny tapety jsou ve full HD kvalitě s rozlišením 1080 x 1920 px.

Pokud se vám líbí tapety zobrazené na náhledovém obrázku níže, klikněte na jeden z níže uvedených odkazů ke stažení.

Lenovo-ZUK-Edge-Stock-Wallpapers.zip | Zrcadlový odkaz

Pokud si chcete stáhnout tapety z více zařízení Lenovo, nezapomeňte se podívat na následující příspěvky:

Vánoční tapety pro smartphony

Leave a Comment