Stáhněte si tapety ZTE Blade V10 (Full HD+)

ZTE Blade V10 oznámený na MWC 2019 byl konečně uveden na trh. Zařízení se dodává ve všech možných variantách specifických pro daný trh a obsahuje velké množství tapet na skladě. To je důvod, proč jsme dostali do rukou tapety ze zařízení. Pokud máte zájem, můžete si stáhnout 18 Full HD+ tapet ZTE Blade V10 z odkazu uvedeného dole.

Balíček tapet ZTE Blade V10 má 18 skladových tapet všechny mají stejné rozlišení jako displej zařízení. To je 1080 pixelů na 2280 pixelů, což znamená, že všechny mají full HD+. Níže pro ukázku přikládáme několik obrázků tapet, ale jedná se o komprimované soubory JPEG, i když jsou stále velmi kvalitní. Všech osmnáct tapet jsme zabalili do jediného souboru zip, který lze snadno stáhnout. Odkaz na něj je uveden pod obrázky.

Skladová tapeta ZTE Blade V10Zelená žlutá tapeta ZTE Blade V10Fantastická plážová tapeta Blade V10Tapeta vesmírných světel ZTE Blade V10Vesmírná světlá tapeta Blade V10Tmavě fialová tapeta ZTE Blade V10Tmavá tapeta ZTE Blade V10Zlatá tapeta ZTE Blade V10ZTE Blade V10 hnědá tapeta

ZTE-Blade-V10-Stock-Tapety.zip

Stáhněte si všechny tapety ZTE Stock

Řada Blade je rozpočtově orientovaná řada smartphonů od čínského výrobce. ZTE Blade V10 je nástupcem loňského ZTE Blade V9.

Z hlediska designu je ZTE Blade V10 pěknou evolucí oproti předchozímu ZTE Blade V9. No, pokud vám nebude vadit zářez. ZTE Blade V9 neměl jeden, ale měl silnější rámy na horní i spodní straně. Skleněná záda jsou k dispozici v černé, zelené a dvoubarevném provedení připomínajícím soumrak, které je těžké si nevšimnout. Zařízení vypadá, že by mohlo jít o menšího sourozence ZTE Axon Pro 10 5G檚. Má nabíjecí port USB typu C a také konektor pro sluchátka. Zásobník SIM pojme buď dvě nano-SIM, nebo nano-SIM a microSD kartu.

Vzadu vpravo nad logem ZTE je snímač otisků prstů. Tlačítko napájení má zvýrazňující barvu jako tlačítko napájení na zařízeních Google Pixel, takže je příjemné ho mít.

Disponuje 6,3palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2280 pixelů při poměru stran 19:9. Displej má přesně 400 pixelů na palec a to vše dosahuje poměru obrazovky k tělu 82,7 %, což není nic působivého, ale nejde ani o vlajkovou loď. Jedná se o kapacitní dotykový IPS LCD displej schopný produkovat 16 milionů barev.

Očekáváte, že budete znát procesor pohánějící telefon Android, který si koupíte. Je však zvláštní, že CPU na čipu není znám, ačkoli se zdá, že jde o osmijádrový SoC Qualcomm. Bez ohledu na použitý procesor je k dispozici alespoň 3 GB paměti RAM, která procesoru pomůže s 32 GB vnitřní paměti. K dispozici je i další varianta se 4GB RAM a 64GB úložištěm. K dispozici je slot microSD, který podporuje externí úložiště až do 256 GB a funguje také jako sekundární slot pro SIM.

Baterie má na dnešní poměry pouhých 3200 mAh. Je neodnímatelný (překvapivé překvapení) a vůbec nepodporuje rychlé nabíjení. Některé varianty zařízení v závislosti na trhu obsahují i ​​NFC.

Na přední straně je 32MP snímač fotoaparátu s velikostí pixelů 0,8 µm, umístěný v zářezu pro kapky vody. Tento fotoaparát je zjevně rozšířen o technologii 楽mart Selfie AI, která zjevně kompenzuje scény se slabým osvětlením tím, že detekuje a odpovídajícím způsobem upraví nastavení. Nastavení duálního zadního fotoaparátu se skládá z 16MP snímače s objektivem f/1,8 a velikostí pixelu 1,12 µm.

Podporuje PDAF, panorama a HDR snímky. Druhým je 5 MP, hloubkový snímač f/2,4. Dvoutónový duální LED blesk je k dispozici, aby pomohl fotoaparátům při slabém osvětlení. Přední i zadní fotoaparát je schopen nahrávat video až do 1080p při 30 fps.

Po softwarové stránce se ZTE Blade V9 dodává se systémem Android 9.0 Pie. Jednotky prodávané v Číně mají navrchu vzhled ZTE檚 MiFavor 9.0. Pro globální varianty se však ZTE rozhodlo jít se standardním Androidem. Stále však existuje několik aplikací ZTE, které byly nezbytné, jako je aplikace fotoaparátu.

Tapety na plochu lg q7

Leave a Comment