Stáhněte si tapety ZTE Blade V8 Stock

Pokud vlastníte telefon nebo tablet LG, můžete pomocí nástroje LG Flash Tool nainstalovat oficiální firmware s příponou .KDZ nebo .TOT a obnovit tak své zařízení na skladě. V případě, že máte se svým telefonem LG nějaký vážný problém nebo jen chcete přejít na nižší verzi nebo upgradovat firmware zařízení, nástroj LG Flash Tool je nezbytnou pomůckou.

Níže jsme pro vás poskytli přímé odkazy ke stažení všech dostupných verzí nástroje LG Flash Tool. Shromáždili jsme různé verze nástroje Flash z různých zdrojů. Děkujeme za autoprime andieatacid z fór XDA za poskytnutí opravené verze nástroje, aby uživatelům fungovala bez závad.

LG FlashTool 1.8.1.1023 (2013):Setup_LGFlashTool_1.8.1.1023.zip

LG Flash Tool 2014:LG Flash Tool 2014.zip

(Pokud nemůžete spustit LGFlashTool2014.exe, nainstalujte Visual C++ Runtime Library | zrcadlo)

LG FlashTool 2015:Setup_LGFlashTool_2.0.1.5.zip

LG FlashTool 2016:Setup_LGFlashTool_2.0.1.6.zip

LG Flash Tool 2.0.2.5 (2018):Setup_LGFlashTool_2.0.2.5.zip

LG FlashTool (opraveno):LGFlashTool_patched.zip

LG FlashTool 2016 (opravený):Setup_LGFlashTool_2.0.1.6-ieatacid.zip

MegaLock DLL: MegaLock.rar

LGUP_8994_DLL_Ver_0_0_1_18.zip

LGUP_8994_DLL_Ver_0_0_3_23.zip

LGUP_Store_Frame_Ver_1_14_3.zip

LGUP_Common.rar

Kromě nástroje LG Flash Tool a LG UP budete také muset do počítače nainstalovat nejnovější ovladač LG USB, aby váš telefon LG mohl správně komunikovat s počítačem. Zde si stáhněte ovladače LG USB.

Po stažení Flash Tool je vše, co potřebujete, je získat skladový firmware pro vaše zařízení LG a nainstalovat jej. Na DroidViews jich máme stovky návody na instalaci firmwaru KDZ a TOT na telefonech LG.

Musíte si přečíst: Jak zajistit, aby LGUP fungoval na jakémkoli zařízení LG s nástrojem UpperCut

nástroj pro horní řez pro lgup

Prosím o identifikaci a schválení

Potřebuji firmware pro lg vista d631 od at & t, jak ho získám? [email protected] pomáhají mi

ID a PASS prosím

id heslo pls

ID a PASS prosím

id a pass prosím

Díky moc chlapi! Hledal jsem tyto.

Haselkinta___

haselkinta

Autor dokonce nikdy nepoužil LG FLASH TOOL 2015 NEBO 2016. Tento nástroj potřebuje USB mega zámek od LG úředníka, ten opravený nebo prasklý nefunguje vůbec.

Stáhl jsem si jak megalock dll, tak opravený soubor ieatacidu

použil jsi opravenou verzi?

Pokud vlastníte smartphone se systémem Android, musíte si být vědomi několika věcí, jako je obnovení továrního nastavení, kombinace hardwarových kláves pro restartování telefonu do režimu bootloader/stahování a obnovy a instalace firmwaru do vašeho zařízení. Zatímco skladový firmware lze nainstalovat na mnoho zařízení Android pomocí příkazů ADB a fastboot, musíte použít nástroje pro flashování firmwaru, jako je SamsungOdin a LG Flash Tool (pro LG) na některých zařízeních se značkou OEM.

Pravděpodobně neexistuje správce hesel populárnější a slyšitelnější než LastPass, a to z dobrého důvodu. Aplikace byla jednou z prvních svého druhu a také jako jedna z prvních nabízela mnoho funkcí, které jsou dnes standardem. Na rozdíl od jiných správců hesel, kde si musíte pamatovat přístupový klíč nebo hlavní heslo, jinými slovy, LastPass používá váš e-mail pro sekundární autentizaci. Umožňuje vám nastavit konkrétní hesla, která budou viditelná pouze určitým lidem, což je skvělé pro ty, kteří používají rodinný tarif.

LastPass také dokáže dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi funkcemi a cenou, a proto je tak populární, jak je. Bezplatná verze vám umožňuje ukládat a synchronizovat hesla na více zařízeních. To je dostatečná funkčnost pro většinu lidí a vy musíte platit i za tuto základní funkci na jiných správcích hesel. Placené předplatné je však dražší než některé jiné. Prémiový účet LastPass stojí 24 USD ročně pro jednotlivce a 48 USD ročně pro rodiny do šesti uživatelů. To ve skutečnosti stojí za cenu kvůli vestavěné bezpečnostní výzvě.

Identifikuje hesla, která byla kompromitována, která mají slabé zabezpečení, hesla, která jsou stará a je třeba je změnit nebo byla použita vícekrát. U oblíbených sociálních médií a e-mailových služeb vám je dokonce umožní automaticky změnit, zatímco u ostatních vás přesměruje na jejich web. LastPass je nejoblíbenější a jeden z nejlepších správců hesel pro zařízení Android.

Výběr editora: Zkuste jiného správce souborů: Ghost Commander

Správce ipassword android

1Password je snadno jedním z nejlepších správců hesel na Androidu a také jinde. Jedná se o službu napříč platformami a synchronizuje vaše uložená hesla na více zařízeních. Poskytuje doplňky prohlížeče pro Chrome, Firefox, Safari, Edge a Opera, takže to nebude fungovat i na vašem počítači.

Aplikace pro Android si také pěkně pohrává s rozhraním Autofill API, což znamená, že může snadno vyskočit, aby vám v případě potřeby poskytla informace o vašem účtu. Pokud to nestačí, 1Password může také generovat a ukládat hesla a ukládat informace o kreditních kartách. Aplikace vám dokonce umožní ukládat citlivé dokumenty v případě, že s ní nedůvěřujete Disku Google nebo Dropboxu.

Pro nové uživatele je aplikace zdarma po dobu 30 dnů, poté se musíte přihlásit k jednomu z jejich plánů. Plány začínají na 36 dolarech ročně pro jednotlivé uživatele nebo 60 dolarech ročně pro až pětičlenné rodiny. Funkce 1Password z něj dělají jednu z nejlepších aplikací pro správu hesel pro Android.

aplikace lastpass pro AndroidStock Wallpapers - ZTE Blade V8 Stock Wallpapers - Droid Views

ZTE Blade V8, V8 Mini a V8 Pro jsou nejnovějším přírůstkem do slavné řady Blade od čínské společnosti. Telefon byl vydán minulý měsíc a nyní je k dispozici k prodeji. Jak se to obvykle stává u všech nových telefonů, věci jako tapety, vyzváněcí tóny a aplikace se dostávají na různá fóra a stránky, aby je ostatní mohli používat. Zde tedy máte k dispozici tapety ZTE Blade V8. Stáhněte si je a použijte je na svém zařízení ke zkrášlení své domácnosti a zamykacích obrazovek.

TheZTE Blade V8 je ohromující smartphone střední třídy, protože přichází na pouhých 230 $, ale je přeplněný funkcemi, které prozrazují jeho cenu. Nabízí jasný displej, skvělý fotoaparát, slušnou výdrž baterie, rychlý výkon, snímač otisků prstů a spoustu dalšího.

Co se hardwaru týče, má ZTE Blade V8 5,2palcový IPS LCD displej (1080 x 1920) s hustotou pixelů 424 PPI, čipset Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435, osmijádrový 1,4 GHz procesor Cortex-A53, 3 GB RAM, 32 Vnitřní úložiště GB s podporou microSD karet ve druhém slotu na SIM, 13 MP primární a dalších 13 MP selfie fotoaparáty a 2730 mAh nevyjímatelná baterie. Telefon je po vybalení dodáván s uživatelským rozhraním Mifavor 4.2 a Androidem 7.0 Nougat.

Blade V8 je dodáván s celkem 16 tapetami a všechny jsou krásné. Pokud se vám líbí, můžete si tapety jednotlivě stáhnout níže.

Pokud si chcete stáhnout celou sadu tapet na pozadí ze ZTE Blade V8 jediným kliknutím, stáhněte si následující soubor zip: ZTE-Blade-V8-Stock-Wallpapers.zip

Vánoční tapety pro smartphony

Leave a Comment