Tapety Cuben Space pro Android (1920×1280 px)

Základní tapety mají stejné rozlišení, ale ztrácejí některé detaily. Nahráli jsme obrázky v plné velikosti a v plné kvalitě do jediného souboru zip.

ZTE Axon 10 Pro prachová tapetaPlážová tapeta ZTE Axon 10 ProVesmírná tapeta ZTE Axon 10 ProZTE Axon 10 Pro fialová tapetazte hd tapetyfialová modrá cloudová stěna

Odkaz na soubor zip je uveden níže. Kliknutím na něj stáhnete všechny tapety ZTE Axon 10 Pro v celé jejich kráse najednou.

ZTE-Axon-10-Pro-5G-Tapety.zip

Prohlédněte si naši kolekci tapet ZTE

Existují 18 tapet v balíčku tapet ZTE Axon 10 Pro s rozlišením 1080 x 2280 pixelů. Jsou to tedy tapety v plném rozlišení HD+, ačkoli obrázky níže jsou komprimované ve formátu JPEG.

Pokud jste někdo, kdo se někdy pokusil flashovat vlastní ROM, flashovat jakékoli mody nebo dokonce rootovat svůj smartphone Android, pravděpodobně jste již slyšeli o obnově TWRP. Dnes je to vaše jediná možnost na většině zařízení, pokud hledáte vlastní obnovu. I když každé zařízení potřebuje jiné sestavení obnovy TWRP, flashování obnovy na většině zařízení je v podstatě stejné. Díky tomu je o něco jednodušší vytvořit flasher Universal TWRP Recovery pro instalaci obnovovacího img TWRP na téměř všechna zařízení.

Takže to je člen XDA Maskovaný pokračoval a udělal. Vytvořil univerzální nástroj pro instalaci obnovy TWRP na jakýkoli Android s příhodným názvem Universal TWRP Flasher. Nástroj je stále ve fázi beta, takže v některých případech můžete očekávat několik drobných chyb, ale z větší části funguje podle očekávání. Ačkoli se říká Universal, mnoho věcí na Androidu ve skutečnosti není. Univerzální TWRP Recovery flasher tedy nefunguje na zařízeních Samsung. Ani s nainstalovaným stock firmwarem, ani s vlastní ROM.

To dává smysl, protože zařízení Samsung vyžadují flashování TWRP přes ODIN, zatímco většina ostatních zařízení potřebuje pouze rychlé spuštění. Můžete tedy také očekávat, že nebude fungovat s vaším zařízením, pokud soubor s obrázkem TWRP vašeho zařízení nelze jednoduše flashnout pomocí rychlého spuštění pomocí příkazů ADB a Fastboot.

Varování

Instalace vlastní obnovy na vaše zařízení vyžaduje odemknutí bootloaderu, což zneplatní jeho záruku. Můžeme vás ujistit, že níže zmíněná metoda byla úspěšně otestována a funguje naprosto v pořádku. Nemůžeme vás ujistit, že vše, co uděláte (i když budete přesně postupovat podle tohoto návodu), přinese požadovaný výsledek. Vždy existuje riziko, že se něco pokazí.

V takovém případě musíte pochopit, že jste byli varováni a stejně jste s tím souhlasili. Proto, DroidViews nemůže nést odpovědnost za jakékoli poškození vašeho zařízení. Tento proces od vás nevyžaduje formátování zařízení, ani by neměl být formátován automaticky. Přesto se ujistěte, že jste zálohovali vše důležité, včetně souborů a složek na interním úložišti vašeho zařízení. Vytvoření zálohy není nikdy špatný nápad.

Tento nástroj nejen nainstaluje TWRP, ale také rootne vaše zařízení pomocí Magisk. To může být bonus, pokud jste ochotni rootovat své zařízení, ale může to být bonus, pokud rootovat nechcete.

Potřebujete počítač se systémem Windows. Preferován je Windows 10, ale poslouží také Windows 7, Windows 8 nebo Windows 8.1. Zařízení Android s odemčeným bootloaderem. TWRP obrazem a instalačním programem, který je kompatibilní s vaším zařízením Android. Své zařízení můžete vyhledat na oficiálních stránkách TWRP a najít pro něj obraz pro obnovu TWRP a/nebo instalační program. Nakonec nainstalujte nástroj Universal TWRP Recovery Flasher.

Univerzální TWRP Flasher.zip | Zrcadlo AFH

Stáhněte si Universal TWRP Flasher zip shora a extrahujte jej přímo do svého C: řídit. Univerzální TWRP blikačNa disku C: byste měli mít složku s názvem TWRP. Zkopírujte soubor obrázku TWRP a instalační soubor TWRP do C:TWRPFiles a přejmenujte je oba jako twrp.img a twrp.zip. Na mnoha zařízeních neexistují žádné instalační soubory, takže můžete pouze zkopírovat obrazový soubor, ale ujistěte se, že jej přejmenujete. Obraz TWRP a instalační program v Universal TWRP FlasherPřipojte své zařízení Android k počítači pomocí kabelu USB. Podle toho spusťte TWRP blikač C:TWRP v závislosti na tom, zda je váš systém 64bitový nebo 32bitový. Klikněte OK ve vyskakovacím okně. Na vašem zařízení Android můžete být požádáni, abyste Povolit ladění USB povolení k vašemu PC, pokud jste nikdy předtím nepoužili ADB. Udělte svolení. Když kliknete OK, objeví se další vyskakovací okno. Klikněte OK znovu a toto restartuje vaše zařízení do režimu bootloaderu a flash obraz obnovy TWRP, který jste umístili C:TWRPFiles. Nainstalujte obnovu TWRP

Jedno uživatelské rozhraní je nástupcem Zkušenosti se Samsungem, speciálně navržený pro nadcházející Galaxy S10 a Galaxy F. S touto aktualizací se společnost rozhodla přijmout mnoho oficiálních změn a designových prvků Android Pie. S oslovováním však šli ještě o krok dále použitelnost jednou rukou problémy. Ve skutečnosti je to přesně to, co název One UI odkazuje, a tento koncept byl aplikován na každou část rozhraní.

Přehled sady ikon jednoho UX

Tato aktualizace zahájí oficiální zavádění během ledna 2019, takže to není moc daleko. Navíc pro ty nejzvědavější uživatele společnost Samsung nedávno otevřela Program One UI Beta. Jinými slovy, pokud žijete v jedné z podporovaných zemí, můžete již aktualizovat vlajkové lodě pro rok 2018. Existuje však také a ruční aktualizace metoda pro ty, kteří nemohou oficiálně nainstalovat One UI Beta. Pokud máte zájem, doporučujeme podívat se na podrobný návod. Doporučujeme také přečíst si naše přehled a kompletní Posouzení z první beta verze!

Program One UI Beta: Android Pie pro zařízení SamsungJak nainstalovat One UI Beta na Samsung S9 nebo S9 PlusRecenze beta verze Samsung One UI: 5 dní poté!

Jak už někteří z vás vědí, Samsung nedávno odhalil Jedno uživatelské rozhraní, nové rozhraní založené na Android 9.0 Pie. Oficiální Beta Program začal před pár týdny a někteří šťastlivci už ho měli možnost vyzkoušet na svých zařízeních. Na rozdíl od předchozích iterací se One UI zaměřuje na jednoduchost a použitelnost, čímž je zážitek efektivnější. Spolu s několika důležitými změnami představil Samsung zcela přepracovanou sadu ikon aplikací. Dnes budeme mluvit o Jeden balíček ikon UX, což vám umožní přenést nový design do vašeho osobního zařízení!

Tapety pro Androidy - Tapety Cuben Space pro Androidy - Zobrazení Droidů

Leave a Comment