Tapety Meitu V7 (12 tapet Full HD+) – ke stažení

Tapety Meitu V7 jsou konečně venku ve Full HD kvalitě s rozlišením 1080p. Máme pro vás všech 12 tapet ze zařízení zabalených v souboru zip. Podívejte se na ně a stáhněte si tapety níže.

Meitu V7 je další čínský smartphone plovoucí na trhu. Existence V7 je důkazem toho, že se Meitu snaží upoutat pozornost lidí. To bych neřekl. Jejich dramatizovaná a zesílená reklama však ukazuje, že V7 se snaží předvést něco, co není. Vřele doporučuji zhlédnout tu reklamu, pokud jste to ještě neudělali. Když jsem viděl funkce fotoaparátu v reklamě, přenesl jsem se do jiné éry. Přesto tu nejsme, abychom mluvili o tom, co je správné a co ne. Protože stejně jako ostatní telefony má Meitu V7 displej, znamená to také, že má tapety. Právě proto jsme tu.

Soubor zip se skládá z 12 tapet Meitu V7 1080 x 2248 px řešení. Poměr stran těchto tapet je 18:9.

Designově se Meitu V7 liší od jakéhokoli jiného smartphonu dostupného na současném trhu. Horní a spodní část mají vyčnívající okraje, které vytvářejí design tvaru V, který vypadá šikmo, ale je v souladu s jeho názvem. V7 má 6,21palcový displej doplněný tlustými rámečky ve tvaru V na obou stranách. Rozlišení tohoto AMOLED displeje je 1080 x 2280 px, což je dostatečné pro většinu uživatelů.

Na zadní straně to vypadá trochu divně se snímačem 12 + 8 MegaPixel a duálním LED bleskem. Přední kamery obsahují tři senzory. Prvním z nich je 12megapixelový snímač užitečný při slabém osvětlení. Druhým je 20megapixelový snímač schopný pořizovat ultraširokoúhlé snímky. A konečně 8megapixelový snímač pro další výpočet hloubky a efekt bokeh.

Zařízení pohání Qualcomm SnapDragon 845 doplněný 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Meitu V7 je napájen baterií s kapacitou 3 500 mAh, která je dostatečná na to, aby přenesla uživatele po celý den. Nejlepší na tom je, že přichází s Androidem 9.0 Pie ihned po vybalení.

Meitu V7 je k dispozici ve dvou standardních variantách, Cabernet Orange a Green Dream. K dispozici je také prémiová verze tohoto zařízení, Tonino Lamborghini Edition. Prémiová verze má koženou povrchovou úpravu a kovovou konstrukci, která poskytuje lepší odolnost oproti standardním možnostem.

Je jich celkem 12 stock tapety pro Meitu V7. Všechny jsou zobrazeny v galerii níže. Prvních deset tapet je abstraktních a následují 2 tapety z prémiové edice Tonino Lamborghini. Rozlišení těchto tapet je v původní velikosti 1080 x 2248 px. Poměr stran pro tyto tapety je 18:9 norma displejů smartphonů v roce 2019.

Nakonec jsou tapety zobrazené níže zmenšené verze vytvořené tak, abyste si mohli prohlédnout původní tapety. Tapety v plném rozlišení si stáhněte z níže uvedeného odkazu.

Stáhněte si tapety Meitu V7 stock v originálním rozlišení kliknutím na odkaz níže.

Meitu-V7-Stock-Wallpapers.zip

Máte zájem o další skladové tapety? Stáhněte si z následujících balíčků tapet:

Doporučený obrázek tapety samsung galaxy m31

Leave a Comment