Tato čerpací stanice přeměněná na hamburger podává nejlepší hamburgery v Coloradu

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Většina lidí se snaží za každou cenu vyhýbat potravinám na čerpacích stanicích. V Gunnisonu v Coloradu však existuje jistá čerpací stanice, která je známá nabídkou, kterou by schválil i zapálený gurmán. Možná se vám nepodaří naplnit nádrž, ale v této restauraci, která se změnila na čerpací stanici, známé jako The Powerstop, si určitě naplníte břicho.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Pokud hledáte benzín, přišli jste na špatnou čerpací stanici. Pokud však hledáte kreativní burger, jste na správném místě. Powerstop, který vlastní bratři Sean a Deven Bennettovi, funguje v přestavěné čerpací stanici. Přestože plynové pumpy již nepodávají plyn, Powerstop stále udržuje atmosféru obchodu, když projdete dveřmi. Restaurace檚 uvnitř zůstává věrná svým kořenům tím, že má zásobené police s oblíbeným občerstvením a nápoji na čerpací stanici.

Vynechejte však zpracované potraviny a zamiřte k pultu, kde se vyrábí skutečné jídlo. Powerstop hasn檛 získal ocenění za nejlepší burgery za poslední desetiletí za podávání mizerných hamburgerů. Závratná řada hamburgerů na jídelním lístku vám dá pocit hladu i přemožení. Zaměstnanci společnosti The Powerstop však vždy rychle poskytnou doporučení podle vašeho vkusu.

Bez ohledu na to, zda máte rádi klasický burger nebo něco úplně nového, z Powerstopu odcházíte spokojeni. Doplňte svůj burger zeleným chilli, arašídovým máslem, modrým sýrem, sázeným vejcem nebo dokonce kuřecím smaženým řízkem. Od pikantního havajského burgeru až po steaky z Philly cheesesteaku připravované na různé způsoby, zdá se, že zde existuje burger nebo sendvič pro každý typ jedlíka. Powerstop dokonce nabízí i vegetariánské hamburgery a bezlepkové housky. Spárujte svůj burger s hranolky nebo dokonce s řemeslným pivem.

S buchtami připravovanými denně a hamburgery vyrobenými z přírodního a místního hovězího masa, když si objednáte z The Powerstop, dostanete dobře vyrobený burger se špičkovými ingrediencemi. Nenechte si ujít tuto jedinečnou restauraci. I když to vypadá jako benzínová pumpa, jídlo zde má daleko k prošlým nachos a Twinkies, které najdete v běžném obchodě. Až budete příště v Gunnisonu v Coloradu, vychutnejte si jedinečný burger v tomto oblíbeném místním podniku.

Informace o Powerstop:

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

34 ‘Od východu k západu Země 27 K2D

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

26′ Jayco Redhawk 26XD

31′ Winnebago Vista LX 30T

31 ‘Palomino Puma

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

Regent Seven Seas Cruises | Ušetřete až 8 400 $

33′ Coachmen RV Pursuit 33 BH

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

25′ 2019 Winnebago Outlook 25J

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

Ušetřete až 45 % na Club Med Resorts

35′ Keystone RV Springdale 303BH

29′ Entegra Coach Odyssey 25R

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment