TicWatch Pro od Mobvoi přidává k chytrým hodinkám Wear OS sekundární displej s nízkou spotřebou pro 2denní výdrž baterie

Pokud byste měli vybrat jednu věc jako nejslabší stránku Wear OS, je to rozhodně výdrž baterie. Většina zařízení Wear OS vydrží sotva jeden den a výrobci OEM toho moc nenapraví. Zdá se však, že Mobvoi našel jedinečné řešení s nadcházejícím TicWatch Pro.

Mobvoi TicWatch Pro, který byl dnes oznámen na svých webových stránkách, dává spoustu slibů a obsahuje spoustu technologií, a to vše při držení pod 300 $. Prémiové chytré hodinky mají kovovou konstrukci, která vypadá hodně jako TicWatch S a má dvě tlačítka na pravé straně. Hodinky obsahují NFC pro Google Pay, OLED displej a v USA je dokonce potenciál pro LTE model.

Největší příběh TicWatch Pro se však týká jejich displeje. Standardní OLED displej není nic zvláštního, ale Mobvoi na něj chytře umístil průhledný FSTN LCD.

Tento druhý displej se používá pro speciální režim „Essential“, který v podstatě vypíná všechny funkce Wear OS a ponechává vám na svém místě jednoduché hodinky. Může být také použit jako „vždy zapnutý“ režim pro udržení kroku s časem a vašimi kroky, když je obrazovka neaktivní.

ticwatch_pro_4

Se zapnutým základním režimem Mobvoi říká, že TicWatch Pro vydrží 30 dní na nabití. Ještě zajímavější však je, že Mobvoi říká, že provoz Wear OS se dvěma displeji podávajícími tam a zpět stále zvládne 2 dny výdrže baterie. Zejména s vylepšeními Android P může společnost toto tvrzení splnit.

Mobvoi nemá pro TicWatch Pro k dispozici konkrétní datum vydání, ale říká, že dorazí „toto léto“. Můžete se přihlásit k odběru aktualizací na webu Mobvoi.

nosit OS

Wear OS je nositelná platforma společnosti Google, která je navržena pro provoz na hodinkách. Je založen na upravené verzi Androidu navržené společností Google a používané na mnoha chytrých hodinkách třetích stran.

Mobvoi

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment