Tlačítko HBO Now na ovladači Roku může otevřít HBO Max

Michael Crider

V jednom okamžiku měla některá dálková ovládání Roku vyhrazené tlačítko „Blockbuster“. Teď to vypadá zvláštně, ale podobný problém se děje s vyhrazenými tlačítky HBO. HBO Now už vlastně není nic, nahradilo ho HBO Max, takže staré tlačítko HBO Now na dálkovém ovladači Roku je zbytečné. Ale možná ne: zdá se, že funkce byla pro některé uživatele aktualizována.

Chris Pereira z Gamespotu si všiml, že tlačítko HBO Now na jeho dálkovém ovladači Roku Ultra otevřelo zcela novou aplikaci HBO Max několik dní poté, co byla k dispozici na platformě Roku. V té době oznámil, že aplikace poté spadla, zřejmě kvůli nějaké softwarové chybě. Stále mohl ručně otevřít aplikaci HBO Max z domovské stránky Roku. To naznačuje, že někdo v Roku ušetřil myšlenky na miliony ovladačů Roku a tlačítka „HBO“ na nich, i když se technicky jednalo o službu, která je nyní zastaralá.

Po přečtení článku Pereiry jsem vyzkoušel dálkové ovládání na své několik let staré televizi TCL, která používá Roku jako operační systém chytré televize. Momentálně jsem přihlášen k odběru HBO Max s nainstalovanou aplikací a můj dálkový ovladač Roku obsahuje zastaralé tlačítko HBO Now. Když jsem stiskl tlačítko HBO Now, spustilo se HBO Max, aniž by došlo k chybě, která se zjevně vyskytla koncem minulého roku.

Vyzkoušejte to na svém set-top boxu Roku nebo televizoru s napájením Roku. Může to být jen vzácný příklad toho, jak zastaralé tlačítko získává nový život.

Leave a Comment