Tlačítko Netflix „zámek obrazovky“ blokuje dotyky na zařízeních Android

Už se vám někdy stalo, že jste na svém smartphonu sledovali televizní pořad nebo film a omylem jste se dotkli obrazovky, což vedlo k zastavení nebo pohybu obsahu na časové ose? Pokud ano, budete rádi, když budete vědět, že Netflix pro Android přidal nové tlačítko „zámku obrazovky“, které tomu přesně zabrání.

Stisknutím tohoto nového tlačítka odstraníte celé uživatelské rozhraní Netflix včetně přehrávání/pozastavení a posuvníku časové osy a zobrazí se pouze ikona zámku. Chcete-li uživatelské rozhraní získat zpět, budete muset ikonu stisknout dvakrát. Poté se celé uživatelské rozhraní vrátí do hry a vše budete moci používat jako obvykle. Pokud funkci také vypnete, můžete ji snadno znovu zapnout.

Toto ve skutečnosti není bezpečný způsob, jak zabránit mladším dětem v mačkání prvků uživatelského rozhraní, ale bude účinný pro zabránění náhodným dotykům a mohl by být užitečný pro batolata nebo opravdu malé děti, které ještě neumějí číst.

Pokud víme, tato funkce by měla být zavedena pro všechny uživatele Netflixu na Androidu. Přišel jako součást změny na straně serveru a nezdá se, že by byl aktivní na iOS.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Netflix

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment