Top 10+ Las Vegas Mansion Airbnbs pro rok 2021 (s fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Las Vegas je pravděpodobně na mnoha seznamech cestovatelů díky svému prostředí podobnému fantazii s třpytivými světly, honosnými show a samozřejmě luxusními kasiny. Můžete zde zažít rozmanité zážitky, ať už jde o vrcholné setkání se svobodou nebo jen vzrušující dovolenou. Jaký lepší způsob, jak se ponořit do půvabu tohoto ikonického města, než zůstat ve skutečném sídle s luxusní výzdobou a špičkovým vybavením. Někdo dálkově ovládaný bazén? Tato sídla v Las Vegas jsou dostupná přes Airbnb攜ou檙e jedním kliknutím od dobrého života.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Středomořská estetika na exteriéru způsobí, že se hosté budou cítit, jako by se blížili k mezinárodnímu ráji, když dorazí na místo, pouhých 10 km od Las Vegas. Bazén zářící nádhernou krásou je každý týden udržován, aby byl dokonalý. Mimořádně pohodlné kožené pohovky jsou praktické a jemné, zatímco děti si užijí prostornou palandu.

Nachází se sotva na okraji Las Vegas, hosté s dětmi nebo ti, kteří hledají trochu více klidu a ticha, budou fascinováni tímto pozoruhodným domem. Když je bazén uveden v síti DIY Network, je samozřejmé, že je fenomenální. Díky čistému současnému celkovému vzhledu existují dokonce i lehátka ponořená do vody. Naprostá dokonalost!

Kdysi dávno v Hollywoodu se tu natáčelo jen ze srandy, nebylo tomu tak. Ale to nemohlo být! Se vším starožitným nábytkem a architekturou je to skutečný zážitek. Hosté však nebudou mít pocit, že je všechno méně okázalé. Krytá venkovní terasa je doplněna zajímavě tvarovaným bazénem. Je to všechno opravdu skvělé.

Kdykoli je tam velkolepý bazén, který má připojené lázně, je možná bezpečné předpokládat, že interiér domova bude docela výjimečný. A to je. Hosté v něm naleznou decentně moderní, přesto trendy design. Jemný a přitom elegantní nábytek se harmonicky spojuje a 10 hostů se může pohodlně rozložit.

Dramatické točité schodiště vedoucí na dechberoucí otevřený balkon, velké kádě, ve kterých můžete nasávat den sklenkou vína, a zajímavě tvarovaný bazén obklopený červenými skalami, to je panství Jamajka. Cítíme, že je důležité zmínit, že okázalý venkovní prostor má také vířivku připojenou k neuvěřitelnému bazénu. Uvnitř je hoden královské rodiny, celebrit a vás.

Kdyby jeden domov mohl doslova křičet Vegas, bylo by to ono. Neonové osvětlení osvětluje různé místnosti, kde hosté najdou high-tech hudební vybavení a herní prostory. Při procházce domovem jasně zelená světla osvětlují skleněné zábradlí. Jen slovy je těžké vysvětlit epickou povahu tohoto pronájmu ve Vegas. Takže se určitě podívejte na všechny obrázky!

Čisté linie, výrazně bílý interiér s příměsí tmavých akcentů a modernizovaný dekor dodávají tomuto příbytku zářivý vzhled. Až 14 hostů si může užít lázeňské koupelny s napuštěnými vanami a nádhernými obklady, rozsáhlý bazén se stejnými hranatými liniemi, které vytvářejí super cool vzhled, a živou zahradu.

Pokud lesklé podlahy, masivní kuchyně, lustry a velkoryse dimenzované ložnice nekřičí rájem, pak možná budou vaše osobní stoly na poker, kulečník a stolní fotbal. Nebo to možná bude ambientně osvětlený bazén s venkovní kuchyní, putting green a hřiště pro nejmenší. Spousta krytých venkovních sezení a dokonce i dřevěná sauna a vířivka čekají na všechny vaše potřeby hluboké relaxace.

Díky svištícímu čistému industriálnímu vzhledu si hosté zamilují rozlehlý otevřený koncept, který spojuje obytný prostor s gurmánskou kuchyní. Krb zabírá celou stěnu a kovové schodiště dodává výraznější estetiku. Pokoje a vany jsou elegantní a rafinované a venkovní bazén má připojenou vířivku a vodopád, který to vše završí. Pak přidejte do jeho jihozápadního stylu exteriér攜ou檒l padat po hlavě.

Elegantní a barevné nejlépe popisují tento zajímavý domov se zábavným, ale vkusným designem. Kámen, dřevo, mramor a dokonce i kostkovaná podlaha zdobí sladkou podložku. Přiveďte celou rodinu na shledání, protože se v něm pohodlně vyspí 16. Ale absolutní a nejúžasnější funkcí je obrovský krytý bazén obklopený palmovými obrazy a luxusními lehátky. Mluvte o šlehání tepla.

S teplem domova, ale s vybavením panského sídla, je to obrovský 5 000 čtverečních stop omračující jen pár minut od slavného Stripu. Uvolněte stres v největší vířivce všech dob, dejte si sklenku vína u složitě vyřezávaného krbu nebo si zahrajte kulečník u kulečníkového stolu. Nemovitost je zdůrazněna uklidňujícími fontánami a krásným bazénem s prostorem pro grilování a dokonce i s prostorem pro golfový míček.

První věc, které si všimnete, je lesknoucí se mírně zakřivené schodiště, které se dramaticky rozprostírá do patra, a zbytek domova pokračuje v čistém, ale teplém designu. Zámek, který není přehnaně proveden, a pokud jde o výzdobu, je poměrně jednoduchý, vyzařuje nekonečnou úroveň dokonalosti. Skvělé pro rodiny, venku je spousta místa na toulky a také hřiště.

Šplouchání do přírodního bazénu, doplněného vodopádem, přiměje hosty, aby si mysleli, že jsou skutečně na Havaji! Okolní listí pomáhá. Od točitého schodiště až po prostornou kuchyni je ve světlém paralyzéru ve sněhovém odstínu umístěn celkově rafinovaný design. Být ve Vegas, herní stoly v domě sedí.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

AmaWaterways Cruises | Až 300 $ zdarma palubní kredit

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

36′ Forest River RV Cherokee Grey Wolf 29TE

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

31′ Forest River RV Sunseeker 3120DS

22′ Airstream RV Interstate Lounge

30′ Thor Motor Coach Four Winds 28A

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

24′ Forest River 3405 Sandstorm 220RBS

17′ Starcraft Comet 3611HW 2016

Sleva až 59 % min. 3 Nts | Karibik All-Inclusive

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

30′ Coachmen RV Freelander 27QB

31 ‘Palomino Puma

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment