Top 10 nejlepších míst, kde si letos v létě na Floridě dát nanuk

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Není nic lepšího než mražená pochoutka v jednom z horkých letních dnů na Floridě. Naštěstí existuje celá řada obchodů s nanuky, které nabízejí cokoli od gurmánských bonbónů po klasické příchutě s čerstvými ingrediencemi. Vychutnejte si tu nejsladší chuť sezóny na těchto nejlepších místech a v horkém letním dni si na Floridě dejte nanuky.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Hyppo Gourmet Ice Pops není jen váš běžný obchod se zmrzlinou, protože tento rozmarný obchod prodává nádherné zcela přírodní zmrzliny, které přicházejí v řadě jedinečných příchutí. Mají k ochutnání více než 450 příchutí, z nichž každá obsahuje to nejčerstvější ovoce, jaké najdou. Můžete si vybrat z neustále se měnící nabídky příchutí nanuku a ochutnat cokoliv od šampaňského manga, okurky citronové máty a sangrie švestky až po borůvkovou levanduli nebo jahodovou růži. Mezi klasické kombinace chutí patří Mango Kiwi, Banán Kokos, Mučenka, Jahoda nebo Meloun. K dispozici je také široká škála sezónních příchutí, včetně letního melounu.

Popsy – Artisan Ice Pops je obchod s nanuky v Miami, který nabízí ručně vyráběné pochoutky s čerstvým ovocem a bez konzervačních látek, včetně speciální přísady zvané 渓ove? Od svého uvedení na trh v roce 2015 našli úspěch v podávání svých lahodných gurmánských pochoutek, které se snoubí s pomalu stloukaným gelatem. Zůstaňte u příchutí aditiv v tomto obchodě a vyberte si mezi Strawberry n Creme a Banana n Nutella, nebo jděte na ovocný a krémový nanuk s mangem, kokosem a ananasem. Zdraví lidé mohou sáhnout po Chocolate Whey Protein, zatímco mango whisky a jahodová tequila jsou pouze pro dospělé.

The Pop Parlor v Orlandu, inspirovaný svým dědečkem, který vyráběl zmrzlinu v 70. letech, tvrdí, že má ve své DNA mražené dezerty. Každý z jejich bonbónů je ručně podáván se skutečnými, vysoce kvalitními ingrediencemi a ovoce, které je v nich použito, je dováženo čerstvé a rozmělněné personálem, na rozdíl od použití mraženého pyré. V nanukových příchutích si můžete vybrat z alkoholických, smetanových nebo ovocných příchutí, od mangového rumu, ananasové mimózy a bourbonské broskve až po smetanové Bananas Foster nebo celoroční Arnold Palmer.

V Pop Craft Pops v Sarasotě najdete spoustu zábavných příchutí, od Blueberry Lemon Basil až po Darth Chocolate. Tyto bonbony neobsahují žádné umělé konzervanty, přísady ani kukuřičný sirup a pyšní se svéráznými kombinacemi chutí, které vám prasknou v ústech a uspokojí vaše chutě na sladké a přitom jete zdravě. Vyzkoušejte Blackberry Mango, Banana Strawberry Ananas nebo Citrus Coconut Ginger, zatímco Key West Lime nabízí chuť autentické Floridy. Dopřejte si arašídové máslo máčené v hořké čokoládě nebo malinovou růži mandlovou.

LadyFingrs v Severním Miami začínala se dvěma dívkami z módní školy a láskou ke zmrzlině. Přírodní a ručně vyráběné nanuky nabízejí mazlavá překvapení uprostřed a pocházejí z čokolády v Itálii a ovoce z celého světa. Tyto sladké dobroty vám jistě pomohou překonat horko, od příchuti Citrónová bazalka po mučenku s kondenzovaným mlékem a jahodovou mátou. Milovníci čokolády by měli ochutnat Chocolate Lava s čokoládovou fudge mazlavou náplní nebo Oreo Madness s kousky Oreos. Je těžké odolat borůvkám a jahodám a kondenzovanému mléku.

Kroky pro objednání jsou snadné v Morelia Gourmet Paletas v Coral Gables. Nejprve ji natrháte, pak namáčíte a nakonec navrch nasypete. V těchto gurmánských pochoutkách, které se denně vyrábějí v obchodě Coral Gables, najdete čerstvé a vysoce kvalitní suroviny. Nebudete chtít promeškat příležitost ochutnat pop plněný Dulce de Leche, zatímco řecký jogurt a lesní plody Paleta a Maracuya plněné kondenzovaným mlékem jsou hitem milovníků dezertů všech věkových kategorií. Vyzkoušejte něco nového s paletou sicilských pistácií nebo zůstaňte u klasických kombinací chutí v paletě Strawberry Cheesecake Paleta a Cookies and Cream.

Cielito Artisan Pops v Miami, zasazený v srdci barevné oblasti Wynwood, je prvním řemeslným obchodem s ledovým popem svého druhu ve městě. Ve svém obchodě, který se může pochlubit rodinnou atmosférou, nabízejí ručně vyráběné a špičkové mražené dezerty, kde si můžete vychutnat svou pochoutku uvnitř nebo na venkovním posezení, kde dokonce i štěňatům nabízejí zmrzlinu. Jejich ovocné popíky se mění s ročním obdobím, protože jsou vyrobeny z čerstvého ovoce od místních prodejců. Můžete si také navrhnout vlastní nebo si dopřát cake pop, který je politý máslovým krémem, dulce de leche nebo merengue.

Frios servíruje čerstvou, mraženou zábavu v Pensacole s nanuky vyrobenými z nejčerstvějších možných surovin. Vybrat si můžete z ovocných a smetanových příchutí, které jsou jako stvořené pro překonání horka v létě. Ovocné popové příchutě sahají od Blackberry Ginger Limonade a Classic Mojito přes malinovou limonádu až po jahodové balsamico. Pokud dáváte přednost krémovému typu, vyzkoušejte Frozen Hot Chocolate, Creamy Coconut, Thin Mint nebo Cinnamon Toast Crunch.

La Palette v Orlandu používá ve svých mražených dezertech 100% skutečné ovoce a místní čerstvé ingredience, které se mohou pochlubit jedinečnými charakteristickými chutěmi v řemeslném pop-baru. Kdykoli mají rozmanitou škálu více než 40 příchutí a stále vytvářejí nové směsi. Mezi typické příchutě patří Lemon & Mint, Guava & Dulce de leche, Rebarbora & Strawberry a Jahodová Nutella, zatímco mléčné příchutě zahrnují Mix Berries, Bílou čokoládu a Banana Nutella. Mají také příchutě bez cukru a nemléčné možnosti pro ty, kteří mají speciální dietní potřeby.

Užijte si toto léto řemeslný pop obchod Pop Brothers v Santa Rosa, kde si můžete dopřát ovoce, smetanu a požitkářské popíky. Vyzkoušejte medovku, asijskou hrušku a mučenku nebo ochutnejte bonbony na smetaně od zeleného čaje Matcha a karamelového macchiata po levanduli, mléko a med a broskve se smetanou. Pokud nemáte chuť na sladké, vyberte si z položek v kategorii Indulgent Pops, která zahrnuje Caramel Custard, Billion Dollar Brownie a Reese檚 Cheesecake.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

24′ Winnebago Vita 24P

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

Sleva až 59 % min. 3 NTS | Karibské all-inclusive

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment