Top 15 Lake House Rekreační pronájmy v Minnesotě pro rok 2021

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Minnesota je známá jako země tisíce jezer, ale ve skutečnosti je v celém státě mnohem více jezer než toto! Kultura života na jezeře je zde živá a dobře, s vyhledávaným domem 渓ake, který je středem rodinného života a venkovní rekreace. Abychom vám pomohli zažít relaxaci a zábavu na jezeře, můžete si pronajmout nemovitost v nejlepších destinacích Minnesoty na Airbnb nebo Vrbo.

Zde jsou některé z nejlepších prázdninových pronájmů v domě u jezera v Minnesotě, ze kterých si můžete vybrat.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Když si zarezervujete tuto nemovitost na Airbnb, budete mít svůj vlastní dům s logem jezera. Nachází se v klidné čtvrti, která je tři minuty od veřejného přistání lodí pro snadný přístup k jezeru a na více než třech akrech pro skvělé soukromí. Dům u jezera se nachází v blízkosti atrakcí a ne přímo u jezera, ale velmi blízko k němu. V ceně pronájmu jsou kola a na pozemku je psí bouda, takže si můžete vzít své štěně. Dům ubytuje osm lidí a má plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi.

Tento nově zrekonstruovaný dům u jezera se nachází v srdci oblasti Brainerd Lakes ve střední Minnesotě. Má velká okna s výhledem na lesy a jezero. Interiér domu nabízí hry, knihy, televizi a internet. Má plnou kuchyň, plynový gril na palubě, pračky, tři ložnice a dvě koupelny. Celkově dům spí sedm lidí a je v sousedství se sezónními chatami na břehu jezera a celoročními domy u jezera. Milujete být u jezera Loon, protože je snadné odtud spustit loď. Hostitel poskytuje hostům rybářskou/veslici se záchrannými vestami a také několik kajaků.

Jak skvělé by bylo mít svůj vlastní soukromý ostrov na jezeře? S touto půjčovnou Vrbo můžete mít přesně to! Jedná se o třípokojový dům na soukromém ostrově u jezera Prior s 360stupňovým výhledem na jezero. Může se zde ubytovat šest osob a využívat tři ložnice a jednu koupelnu. Dům nabízí plně vybavenou kuchyň, TV s kabelem, obrovskou zavinovací palubu a dok pro čluny, kde si můžete užít poskytnuté šlapadla a kajaky. Přístup k nemovitosti je možný pouze lodí, takže si musíte zajistit vlastní dopravu, abyste se sem dostali.

Zde je úžasný dům pro váš útěk u jezera Minnesota, protože má 150 stop cukrového písku podél pobřeží White Sand Lake. Dům je velký 2 200 čtverečních stop a má tři ložnice, průjezd s futonem a dva velké obývací pokoje. Interiér dále nabízí pračky, vysokorychlostní internet, terč na šipky a stolní fotbal. Kajaky a veslice jsou zde také pro vaše potěšení. Toto jezero a pláž jsou krásné pro koupání a vodní aktivity. Oblíbené jsou zde vodní sporty, stejně jako lov okounů. Ještě lepší je, že dům u jezera se nachází přímo u 18 mil dlouhé cyklistické stezky Whipple Beach a poblíž jsou půjčovny kol. Mezitím je dům jen pár mil od Baxter/Brainerd, když se chcete podívat do baru nebo potřebujete obchod s potravinami.

Cestovatelé milují tento úžasný dům u jezera, který se nachází v nádherné soukromé zátoce podél jezera Superior. Má dvorek s ohništěm, spoustu oken s výhledem na jezero a venkovní posezení, kde si můžete užít scénu. Je to ideální pronájem až pro čtyři osoby a má dvě ložnice a dvě koupelny. Dalšími výhodami pobytu zde jsou zásobená kuchyň, kamna na dřevo ve velké místnosti, televize se streamovacími službami a vyhrazené pracovní plochy, pokud pracujete na dálku. Hostitel zde hostům poskytuje 15stopé a 17stopé kánoe spolu se záchrannými vestami. Psi jsou povoleni případ od případu a za poplatek 150 USD za pobyt.

Hosté se často cítí jako na přímořském útočišti na Cape Cod, když si zarezervují tento malebný dům u jezera. Je to na jezeře Gull s panoramatickým výhledem a pojme osm lidí ve třech ložnicích a třech koupelnách. Zábavné prvky tohoto domu jsou krásná kuchyně, soukromý přístav a upravené pozemky. Děti jsou zde vítány s postýlkou ​​na vyžádání; domácí zvířata však nejsou povolena.

V tomto moderním domě u jezera, který je jen pár minut severně od Excelsior, se může ubytovat až osm lidí. Nabízí panoramatický výhled na jezero a má tři ložnice a tři koupelny. Dům má 80 stop dlouhou průčelí s čistou vodou, kterou mohou hosté využívat. Hostitel také poskytuje kajak pro dvě osoby se záchrannými vestami a také gril s náčiním k použití na terase s výhledem na jezero. Mezi další výhody pobytu zde patří gurmánská kuchyně, vysokorychlostní Wi-Fi a dostatek parkovacích míst. Zůstaňte zde a užijte si rybaření, plavání a plavbu na lodi v nejčistších vodách jezera Minnetonka.

Naplánujte si svůj útěk na břehu jezera zde a žijte sen o Minnesotě! Jedná se o dům u jezera s jednou ložnicí a jednou koupelnou s patrem na spaní pro ubytování až pěti osob. Když si zarezervujete tuto nemovitost, budete u Spring Park Bay, restaurace Vann a pivovaru Back Channel Brewery. Je také příjemné jednoduše relaxovat a užívat si výhled na jezero Minnetonka přes cestu. Dům na nábřeží má kuchyň, Wi-Fi, TV se standardním kabelem a parkování až pro čtyři auta mezi domem a garáží.

Na ploše 1 800 čtverečních stop tento dům u jezera spí 11 lidem a má tři ložnice a dvě koupelny. Je na Mound Lake a je dodáván se dvěma bezmotorovými čluny. Mezi další vybavení patří prádelna, gril, TV, plně vybavená kuchyň, velký dvůr a ohniště. Je oblíbený pro letní rekreaci u jezera, ale také pro zimní sporty na sněhu. Zde s vámi mohou zůstat až dva psi.

Zde je klidný dům u jezera s krásnými výhledy a letními táboráky. Hostitel poskytuje veslici, kánoi, kajak a šlapadlo k použití na jezeře. Je poblíž Menahga a golfového hřiště Blueberry Pines. Nedaleko najdete státní park Itasca a stezku Heartland Trail. Dům nemá televizi, ale má Wi-Fi, pračku a kuchyň.

Když si zarezervujete tento dům u jezera Minnesota, můžete se těšit na spoustu věcí, jako jsou dvě kuchyně, pontonová loď, soukromý přístav a nádherná písečná pláž. Je to skvělé místo pro velké skupiny a spí až 18 lidí na ploše 3 800 čtverečních stop. Dům má čtyři ložnice a tři koupelny. Tento dům, známý jako Agate Lake Lodge, je ideální, pokud chcete v létě rybařit a plavat. Kromě hlavní kajuty pro vícečlenné skupiny je zde také kajuta pro hosty.

Tento dům u jezera, který je k dispozici k pronájmu na Vrbo, má velikost 2 000 čtverečních stop a ubytuje až devět lidí. Má tři ložnice a dvě koupelny na Chain of Lakes pro vaši příští dovolenou. Spousta aktivit je v docházkové vzdálenosti od tohoto domu, včetně minigolfu, plavání, pískového volejbalu a restaurací. Dům je nově zrekonstruován a jeho součástí je chytrá televize se streamovacími službami a vysokorychlostní internet. Pro vaši rekreaci na jezeře je asi 50 stop od hotelu veřejný člun.

Dům u jezera Airbnb, který byste měli zvážit pro svou dovolenou v Minnesotě, je tento dům, který se nachází méně než hodinu od centra města Minneapolis. Je to domov vhodný pro domácí mazlíčky na jezeře Big Eagle Lake, který má terasu, nábřeží a saunu na dřevo. Je to krásné místo pro letní dovolenou a je navrženo s ohledem na rodiny. Budete na západní straně jezera a obklopeni sezónními chatkami a celoročními sousedy. Hostitel poskytuje kánoi, leňošky, zásobenou kuchyň, Apple TV a aktualizovanou ubytovnu, kterou si děti zamilují. Celkově se v něm vyspí osm lidí a má tři ložnice a jednu vanu.

Tento vysoce hodnocený dům u jezera Airbnb se nachází na 淭he Point on Eagle Lake, což znamená, že máte úžasný výhled z každého okna. V domě spí osm lidí a má manželské postele ve dvou ložnicích a rozkládací pohovku v obývacím pokoji. Hostitel poskytuje hostům kuchyňské potřeby, Wi-Fi, hry na zahradě a deskové hry. Jedná se o pronájem vhodný pro rodiny s vysokou židlí a přenosnou postýlkou ​​na vyžádání. Pro venkovní rekreaci zde najdete bezplatné kajaky, paddleboat a záchranné vesty.

Tento vysoce hodnocený dům u jezera Airbnb ubytuje šest lidí a má dvě ložnice a dvě koupelny. Je to jen 50 minut od Twin Cities a podél jezera Ida. Je zde minimální lodní provoz a dům je jen 20 stop od vody. K dispozici je ohniště a venkovní gril. Hostitel také hostům nabízí kajaky, kánoe a šlapadlo. V domě je gurmánská kuchyně, plynový krb a jacuzzi. Je to sedm mil od města Monticello a umožňuje domácí mazlíčky.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

24′ Forest River 3405 Sandstorm 220RBS

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

17′ Jayco Jay Feather Ex-Port 17C

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

22′ Gulf Stream RV Ameri-Lite 218 MB

Letecká a 8denní prohlídka Dubaje a Abu Dhabi | Ušetřete 300 $

24′ Leisure Travel Serenity Van

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

32′ Fleetwood RV Tioga 31M

33′ Forest River RV Cherokee Grey Wolf

Ceny plavby 2 za 1 Oceánie plus bezplatné spropitné

22′ Forest River RV Wildwood FSX 178BHSKX

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment