Toto je nový Google Fiber TV Box se 4K streamováním a bezdrátovým připojením, který je v současné době testován

Google stále hodně pracuje na hardwaru a softwaru Fiber, přestože oznámil, že expanze je prozatím pozastavena. Nyní jsme se dozvěděli, že nové Fiber TV a Network boxy jsou aktuálně v testování s podporou 4K a lepším bezdrátovým připojením.

S modelovým číslem GFHD254 vypadá Fiber TV Box podobně jako současný model (GFHD200), ale na horní straně je pozoruhodné nové logo Google. Několik starších portů včetně IR a koaxiálního kabelu bylo odstraněno, protože box nyní podporuje bezdrátové připojení.

Dříve musel být TV Box přímo připojen k Network Boxu buď koaxiálním kabelem, nebo ethernetem, který stále zůstává spolu s AV výstupem, HDMI, USB a napájením. Přidání Wi-Fi umožňuje umístění boxu a tím i vašeho televizoru kdekoli.

Kromě nových možností připojení může TV Box přehrávat obsah ve 4K. Náš tipér konkrétně uvádí, že je možné streamovat 4K video z YouTube s HDR.

Náš zdroj navíc poznamenává, že obnovený Network Box, ke kterému se TV Box připojuje, má výrazně lepší bezdrátové připojení, zejména v pásmech 5 GHz.

Tyto aktualizované boxy vstoupily do testování po oznámení z 25. října, že budoucí nasazení Fiber bylo pozastaveno a že tato služba bude pokračovat ve stávajících městech. Google Fiber často zve lidi, aby otestovali připravované funkce a poskytli zpětnou vazbu, jak bylo vidět při zavádění jejich telefonní služby začátkem tohoto roku .

Není jasné, zda stávající zákazníci budou muset upgradovat na tyto nové jednotky, nebo zda je dostanou zdarma. Bez ohledu na to jsou skvělou aktualizací a signálem, jak Google Fiber stále velmi slouží jejich stávající zákaznické základně a že současná pauza v expanzi je doufejme jen dočasná.

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Leave a Comment