Uber usnadňuje spojení s řidiči pomocí živého sdílení polohy a rozšířeného zavádění majáků

Pokud jste někdy měli problémy se schůzkou s řidičem Uberu, společnost dnes oznámila několik iniciativ, které mají usnadnit…

Uber říká, že nyní zavádí majáky do Chicaga, New Yorku a San Francisca.

Zadruhé si nyní můžete zvolit, že se řidiči zobrazí vaše aktuální poloha, což je užitečné, pokud jste se nemohli najít na plánovaném místě vyzvednutí.

Když jste v nákupním centru, na letištích a na jiných rušných místech, může být pro vás a vašeho řidiče náročné najít jeden druhého. Díky živému sdílení polohy může váš řidič vidět, kde se nacházíte ve vztahu k místu vyzvednutí. Váš řidič tak ví, že jste přímo tam nebo jdete za rohem, abyste se s ním setkali. Chcete-li zapnout funkci 渓ive location, klepněte na šedou ikonu v pravém dolním rohu obrazovky. Když je vaše ikona modrá, sdílíte svou polohu. Toto můžete kdykoli změnit klepnutím na ikonu na mapě nebo přechodem do nastavení soukromí v aplikaci.

To by se jistě hodilo při nedávné cestě do Hong Kongu, kde jsem se nakonec vzdal Uberu ve prospěch místních taxíků poté, co řidiči ve třech případech nedokázali skutečně zajet na správné místo vyzvednutí.

Uber minulý měsíc spustil novou kreditní kartu s výhodami při jízdě, pojištěním telefonu a dalšími.

Uber

DJI Mavic Pro

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment