Udržujte svá zařízení naživu s novým přenosným pohonem Mophie s výkonem 44 400 mWh

Mophie

Společnost Mophie rozšířila svou řadu univerzálních baterií o novou 淧owerstation Go, která má dostatek šťávy k nastartování vybité autobaterie a dobíjení všech vašich zařízení na cestách – včetně těch, která podporují bezdrátové nabíjení.

Pokud máte dost baterie na celý den ve vašem smartphonu nebo notebooku, která nezvládá večeři, Mophie má kompletní sadu přenosných baterií, které mohou prodloužit životnost vašich oblíbených zařízení. Společnost v tichosti prodává nový vysokokapacitní model, který je dnes oficiálně dostupný, podle oznámení, které jsme obdrželi.

Tato nová bateriová kostka s kapacitou 44 400 mWh měří 7,17 x 3,82 x 1,65 palce, váží více než půldruhé libry a nabízí dostatek energie pro nastartování SUV. Ve skutečnosti společnost říká, že můžete nastartovat plnohodnotné SUV až 35krát nebo sekačku na trávu až 94krát, když je Powerstation Go plně nabitá. To znamená hodně skokových startů.

Přenosné baterie jsou jen tucet, pokud hledáte model, který má dostatek prostoru pro dobití smartphonu na cestách, ale může být těžší najít modely, které podporují vyšší výstupní požadavky na dobíjení notebooku. Powestation Go má standardní AC zásuvku na boku krabice, kam můžete zapojit 65W nabíječku pro notebook.

Kromě toho má horní část napájecího zdroje 5wattovou bezdrátovou nabíjecí podložku Qi, kam můžete umístit zařízení, které podporuje bezdrátové nabíjení, přední strana má dva porty USB-A pro vaši typickou 5V elektroniku a boční strana je vybavena LED reflektorem, který automaticky se po dvou hodinách vypne, abyste náhodou nevypálili celou baterii.

Mophie Powerstation Go
Mophie

Opět, tato věc je pravděpodobně přehnaná, pokud chcete po dlouhém dni intenzivního používání pouze dostat baterii svého smartphonu do cíle, ale zdá se být super praktické mít ji v kufru auta nebo na dně batohu. pokud potřebujete mít jistotu, že vaše zařízení nikdy nezemřou. Může poskytnout až tři nabíjecí cykly na iPhone X nebo až 63,4 hodiny doby hovoru navíc.

Vzhledem k množství ohledů na funkce dostupné na Powerstation Go by bylo hezké, kdyby zahrnovala také alespoň jeden port USB-C. Společnost však přidává hromadu příslušenství spolu se samotnou kostkou baterie. Dostanete také sadu mini propojovacích kabelů odolných proti jiskření, kabel USB na micro-USB, nabíječku do auta, AC adaptér a pouzdro na přenášení.

Oznámení, které jsme obdrželi, neobsahovalo informace o cenách, ale na HSN je aktuálně uveden „exkluzivní“ model s MSRP 169,99 $ (ve skutečnosti se prodává za 109,99 $), a to zní správně, soudě podle cen na Mophie® jiných napájecích zdrojích.

Leave a Comment