Ukliďte si pracovní prostor pomocí těchto stolních organizérů

EasyAcc

Organizace je životně důležitá pro produktivitu. Ztrácí čas, když musíte prohrabávat zásuvku, kdykoli potřebujete pero. Organizér může z vašeho stolu udělat mnohem efektivnější pracovní prostor.

Co potřebuješ?

V dnešní době je k dispozici mnoho organizérů na pracovní stůl a potřeby a preference lidí se velmi liší. To může ztížit určení, který z nich je pro vás nejlepší. Zde je několik obecných pokynů, které vám pomohou rozhodnout, co potřebujete:

  • Velikost:Organizér, který vám zabere velkou část pracovního stolu, nechcete, ale vy dělat chcete takový, který bude mít dostatek místa pro vše, co v něm potřebujete uložit. Nalezení správné rovnováhy mezi velikostí a úložištěm je zásadní.
  • Přihrádky:Počet a velikost úložných přihrádek se liší. V závislosti na tom, co plánujete uložit do organizéru, může být velikost určitých přihrádek zatěžující nebo nepoužitelná. Promyslete si tedy, co všechno chcete do svého organizéru uložit, a pak si vyberte takový, který to všechno zvládne.
  • Pohodlí:Smyslem organizéru je usnadnit nalezení toho, co hledáte. Příliš komplikovaní organizátoři to znesnadňují. Vyberte si takový, který vám umožní jednoduše natáhnout ruku a uchopit to, co potřebujete.

Pojďme se podívat na některé z nejlepších a nejúčinnějších stolních organizérů.

Celkově nejlepší: SimpleHouseware Mesh Desk Organizer

SimpleHouseware Mesh Desk Organizer plný pořadačů, obálek, dávkovače pásky, sešívačky, samolepek a kalkulačky.
SimpleHouseware

Tento organizér je navržen tak, aby byl všestranný. Disponuje výsuvnou zásuvkou se třemi samostatnými přihrádkami, otevřenou policí uprostřed pro větší předměty a horní policí na poštu/složky.

Poskytuje rychlý a snadný přístup k důležitým spotřebním materiálům a dokumentům. Je také dostatečně kompaktní (13 x 9 palců), aby nezahltil váš pracovní prostor.

Celkově nejlepší

SimpleHouseware síťový organizér na stůl s posuvnou zásuvkou, dvojitým zásobníkem a 5 stohovacími třídicími sekcemi, černá

Díky kompaktnímu designu a různým možnostem ukládání vám tento všestranný organizér pomůže získat zpět místo na vašem stole.

Amazonka

26,47 $

Nejlepší pro malé objekty: AmazonBasics DSN-09250

Organizér AmazonBasics DSN-09250 naplněný pery, tužkami, nůžkami, lepicí páskou, sponkami a samolepkami.
Amazonka

Ne každý potřebuje propracovaný, víceúrovňový organizér. Mnoho lidí prostě potřebuje místo, kam odhodit pera a kancelářské sponky. Organizér Amazon tuto potřebu splňuje se zaměřeným a kompaktním designem (4,5 x 9,34 palce).

Má dvě větší přihrádky na obou stranách na pera, tužky nebo zvýrazňovače. Tři kóje nahoře jsou ideální pro menší předměty, jako jsou připínáčky a kancelářské sponky. A malá, vytahovací přihrádka na dně má ideální velikost pro Post-it.

Tento stolní organizér je perfektní, pokud potřebujete praktické místo pro uložení všech malých věcí.

Nejlepší pro malé předměty

Organizér na pracovní stůl Amazon Basics, černý

Malý stolní organizér Amazon je skvělý pro všechny ty malé předměty, o kterých můžete snadno ztratit přehled.

Amazonka

Nejlepší kombinace organizéru / monitoru: SimpleHouseware kovový stolní monitor

Kovový stolní monitor Riser SimpleHouseware s monitorem Apple nahoře, sešívačkou, kalkulačkou a poznámkovými bloky v přihrádce na polici, telefonem v levé přihrádce a zvýrazňovači a samolepkami v pravé přihrádce.
SimpleHouseware

Chcete-li maximalizovat úložný prostor na svém stole, aniž byste obětovali cennou plochu na stole, má podložka monitoru s vestavěným úložištěm smysl. Tento od SimpleHouseware udržuje věci jednoduché. Má dvě přihrádky na obou stranách nástavce pro věci, jako jsou pera, zvýrazňovače nebo dokonce váš smartphone. Otevřená přihrádka pod nástavcem je ideální pro větší předměty, jako jsou poznámkové bloky nebo sešívačky.

Pokud potřebujete na stole více úložného prostoru, ale chcete, aby zabíral co nejméně místa, je to skvělé řešení.

Nejlepší kombinace stolního organizéru / monitoru

SimpleHouseware kovový stolní monitor Stojan na stojan se zásuvkou organizéru

Stojan na monitor v kombinaci s organizérem na stůl je skvělý nápad, který šetří místo, a SimpleHouseware to zvládli, aniž by produkt zvětšili.

Amazonka

24,87 $
32,99 $ Ušetřete 25 %

Nejlepší organizér zásuvek: CAXXA 3-slotový organizér zásuvek

Tříslotový organizér zásuvek CAXXA s nůžkami, řezačkou na krabice, kancelářskými sponkami, samolepkami, lepicí páskou, zvýrazňovači a lepicí tyčinkou.
KRABICE

Pokud potřebujete mít obsah zásuvky vašeho stolu pod kontrolou, CAXXA vám pomůže. Tento organizér do zásuvky má extrémně jednoduchý design se třemi otvory. Měří 12 x 9 palců a vejde se do většiny středně velkých zásuvek (ačkoli si zásuvku změřte, abyste se ujistili, že se vejde).

Středovou část můžete upravit a rozdělit na více přihrádek pro předměty různých velikostí, což zvyšuje všestrannost.

Organizér CAXXA udržuje vaši zásuvku čistou a usnadňuje hledání věcí.

Nejlepší organizér stolních zásuvek

Zásuvkový organizér CAXXA se 3 zásuvkami se dvěma nastavitelnými přepážkami – Zásuvka na odpadky pro kancelářské potřeby a příslušenství, černá (1 balení)

Organizér zásuvek CAXXA usnadňuje hledání věcí.

Amazonka

10,99 $

Nejlepší s nabíječkou: Bezdrátová nabíječka EasyAcc s organizérem na stůl

Bezdrátová nabíječka EasyAcc s organizérem na stůl naplněná tužkami, pery, nůžkami, pouzdrem na brýle a smartphonem, který se nabíjí.
EasyAcc

I když organizér EasyAcc nemusí mít nejvíce přihrádek nebo úložného prostoru, vynahrazuje to užitečností. Tento organizér je vybaven vestavěnou bezdrátovou nabíječkou Qi s rychlostí nabíjení 10 W, která by neměla mít problém udržet krok s vaším telefonem.

Organizér obsahuje svislou přihrádku vlevo a dvě obdélníkové přihrádky uprostřed pro standardní kancelářské potřeby. I když tento organizér zjevně obětuje úložný prostor pro nabíječku, tato funkce může být neocenitelná, pokud váš telefon zemře uprostřed pracovního dne.

Nejlepší organizér s bezdrátovým nabíjením

Bezdrátová nabíječka EasyAcc organizér na stolní stojan Bezdrátová nabíjecí stanice pro iPhone 13/13 Pro Max/13 Pro/12 Series/11/XS Max/XR/X/8Plus/SE 2, držák na podložku na psací stůl

Organizér EasyAcc poskytuje snadný přístup k vašim perům a nůžkám a udržuje váš telefon napájený.

Amazonka

28,99 $

Leave a Comment