Uniklo praktické video Samsung Galaxy S8 a S8 Plus

Vzhledem k tomu, že hlavním konkurentem Androidu je Apple, hlavní důraz bude kladen na jejich minulé a současné funkce operačního systému a zařízení.

Skutečnost, že Apple v roce 2014 představil větší iPhone, je velmi smutný fakt. Bez Androidu, kdo ví, kdy by Apple skutečně větší obrazovky na trh. Tam by jistě nebyla žádná poptávka ze strany jejich uživatelů a pokud by byla, myslím, trvalo by dlouho, než by se procento dostatečně zvýšilo, takže Apple by měl dostatečný zisk. Pamatujte, že se to prostě muselo vejít do kapsy džínů a Steve Jobs ve své době nosil velmi těsné džíny. Windows Phone by v tomto případě dokázal hodně změnit. Faktem, který rozšiřuje obzory toho, jak by to Apple řešil, je také fakt, že PPI na Nexus 4 (2012) je stále větší než to, co dnes iPhone 6 nabízí. A co NFC, ptáte se? Pravděpodobně na to přijdete sami.

Ani náhodou. Apple letos představil aplikace pro klávesnici, ale jen proto, že jich má Android tolik. Viděli v tom výhody, tak to zkopírovali a dali k dispozici. Tak jednoduché. Apple byl vždy receptářskou společností. Nevkládejte své naděje ani do Windows Phone, který je dodnes nepodporuje.

Don檛 Miss: 5 nejlepších aplikací pro klávesnici pro Android 2019

Společnost Palm představila mobilnímu světu v roce 2009 Touchstone. Všichni jsme viděli, co se s nimi stalo, a já si představuji, že ve světě bez Androidu by Windows Phone pravděpodobně byly dost odvážné, aby to zvládli sami. Ale protože většina by měla iPhony, nikdo by neměnil největší ekosystém aplikací za možnosti bezdrátového nabíjení. No, tolik o bezdrátovém nabíjení pro masy.

Oznamovací akce jsme poprvé získali na Androidu, když byl představen JellyBean a widgety byly představeny Androidem v roce 2008. Takže zde opět vidíte vzorec inovací, který Apple splnil teprve nedávno, což znamená, že bychom je stále neměli.

Nerad se opakuji tolikrát, ale ano, Android to znovu představil, alespoň na trhu smartphonů a podle mého názoru to ani není funkce, je to v podstatě jako dotyková obrazovka na zařízení s dotykovou obrazovkou. Takže ve světě bez Androidu musíte svůj iPhone před spaním nastavit na plnou hlasitost pokaždé, když se dostanete do postele. Ve skutečnosti je to nyní také v případě iPhone 6, což je trochu zvláštní.

No, pojďme to zjistit, ale to není pro slabé povahy, protože jediný okamžik, kdy bychom se v tomto temném světě bavili, je, když 10letý kluk maluje rohy na hlavu Steva Jobse, vytištěné na Apple si myslí různé billboardy. Nechápejte mě špatně, Android má spoustu věcí, které by se daly vylepšit, ale je to open source, takže si ho každý může vylepšit nebo změnit podle svého. To je nejdůležitější bod ze všech a největší výhoda. Stačí se podívat na XDA a uvidíte proč.

Samsung před pár hodinami na Mobile World Congress oficiálně představil Galaxy Tab S3, po kterém následoval trailer a datum představení jeho dlouho očekávané vlajkové lodi Galaxy S8. Techničtí giganti se vždy snaží udržet svá připravovaná zařízení v tajnosti, aby si zachovali zvědavost, ale ve většině případů se jim to nedaří, protože se občas objevují vykreslení, úniky a fámy.

O chystaném Galaxy S8 bylo hodně povyku a kvůli uniklým obrázkům a dalším dokumentům všichni o tomto telefonu hodně víme. A tak zbývá jen málo místa pro tajemství o produktu.

Zde je oficiální ukázkové video odhalující design S8 a datum oficiálního uvedení na trh, kterým je 29. března.

https://www.youtube.com/watch?v=2iNTxLXO-Iw

Nyní víme, jak bude Galaxy S8 vypadat, datum jeho oficiálního vydání a abychom zamezili zbývající záhadě, máme nyní praktické video smartphonu. Uniklé video sdílel uživatel aWeibo na čínských sociálních sítích a nyní bylo nahráno na YouTube, aby se na něj mohl podívat zbytek světa.

Uniklé krátké video ukazuje, že Galaxy S8 bude vydán ve dvou variantách, běžné S8 a Plus verzi telefonu s větším displejem.

Video odhaluje, že S8 bude mít obrazovku bez okrajů s pozoruhodně zaoblenými rohy, dotyková navigační tlačítka na obrazovce, spořič obrazovky Always On Display, snímač otisků prstů na zadní straně (protože na přední straně není),

Kromě videa máme také nějaké statické obrázky Samsung Galaxy S8 sdílené stejným chlapem.

uniklé tapety galaxie s11

Leave a Comment