[Update: T-Mobile, MediaTek processor] LG Velvet začíná v USA za 599 dolarů

LG Velvet byl uveden na trh začátkem tohoto roku v několika regionech po celém světě, ale společnost mlčela o debutu v USA. Společnost LG dnes potvrdila, že Velvet dorazí do USA od 22. července. Zde je to, co potřebujete vědět.

Od zítřka bude Velvet dostupný nejprve od AT&T. Později v létě bude telefon debutovat také u Verizon Wireless a T-Mobile. Kolik to bude stát? 599 dolarů, což je výrazně pod očekáváním většiny lidí.

Velvet je založen na čipsetu Qualcomm 檚 渕id-range Snapdragon 765G. To znamená, že není tak výkonný jako vlajkové lodě se Snapdragonem 865, ale stále nabízí 5G kompatibilitu a dostatečnou rychlost pro drtivou většinu spotřebitelů. Telefon také obsahuje 6 GB RAM, 128 GB úložiště (s microSD) a pole se třemi fotoaparáty. K dispozici je 48MP primární fotoaparát, 8MP ultraširokoúhlý a 5MP hloubkový fotoaparát. 6,8palcový OLED displej má také FHD rozlišení. Baterie s kapacitou 4 300 mAh zajišťuje napájení a nabíjení přes USB-C nebo Qi. Telefon si také stále zachovává 3,5 mm konektor pro sluchátka a používá snímač otisků prstů na displeji pro biometrické zabezpečení. Má také certifikaci IP68.

Pozoruhodné je, že LG používá některé nové barevné varianty v USA. Velvet bude ve státech k dispozici v barvách Aurora Gray, Aurora Silver, Aurora Red a Pink White. Všechny čtyři můžete vidět na obrázku níže.

V nadcházejících dnech budeme mít recenzi na LG Velvet. Tento článek bude také průběžně aktualizován, protože zařízení je k dispozici k prodeji od operátorů a/nebo prostřednictvím jiných kanálů v USA.

Aktualizace 22.7: Společnost AT&T zahájila prodej LG Velvet přesně podle plánu. Nově také dopravce sráží cenu Velvetu na polovinu. Prostřednictvím měsíčního platebního plánu je Velvet pouze 10 $ měsíčně. Můžete také zaplatit plnou cenu 599 $ prostřednictvím přepravce, pokud chcete. Aurora Silver a Grey jsou k dispozici.

Aktualizace 21. 8.: Verizon je další v řadě s LG Velvet, tentokrát s LG Velvet 5G UW. Jak je to obvykle u modelů optimalizovaných pro mmWave pro operátory, Velvet přichází s vylepšenými 5G rádii a souvisejícími náklady. Na rozdíl od jiných operátorů bude LG Velvet pro Verizon stát 699 dolarů. Na druhou stranu, Verizon nabízí telefon za pouhých 10 $ měsíčně na svých platebních plánech a nabízí barvy Aurora Red, Aurora Grey a Pink White.

Aktualizace 9/3: T-Mobile dnes oficiálně spustil LG Velvet ve své síti, ale většina informací v tomto článku se nevztahuje na tuto variantu. Jako lidé na Neowin vysvětlil, T-Mobile® LG Velvet používá čipovou sadu MediaTek 5G Dimensity 1000C namísto Qualcomm® Snapdragon 765G. Není jasné, proč T-Mobile učinil toto rozhodnutí, ale je to tak. Baterie je také o něco menší, ale to by nemělo znamenat velký rozdíl.

Poněkud k smíchu T-Mobile chce, aby si zákazníci mysleli, že tento přepínač procesoru je dobrá věc. Tisková zpráva dopravce zčásti zní:

T-Mobile je JEDINÉ místo, kde můžete získat LG VELVET s první 5G čipovou sadou v Americe od MediaTek, což z něj také dělá nejlevnější LG VELVET dostupný kdekoli. LG VELVET využívá spektrum T-Mobile® LTE a 5G (600 MHz a 2,5 GHz) v první a největší celostátní síti 5G v Americe.

Ten procesor dělá Velvet mírně levnější než model AT&T za 588 USD, ale tento kompromis se zatím opravdu nevyplácí. Zbytek specifikací je stále stejný jako ten, který jsme recenzovali v červenci, takže by to měl být solidní celkový nákup.

Prodej začíná 10. září.

Nejnovější mobilní inovace LG se vyznačuje novým 3D obloukovým designem, velkým a zářivým displejem, všestrannými fotoaparáty a výkonnými rychlostmi 5G

Společnost LG ElectronicsUSA dnes oznámila, že nový LG VELVETTM5G smartphone bude ve Spojených státech dostupný od zítřka. LG VELVET 5G, vytvořený pro dnešní mobilní zážitek, má prémiový a stylový design, uživatelsky přívětivé hardwarové a softwarové funkce, připojení 5G1a atraktivní cenovka.

LG VELVET 5G bude k dispozici u AT&T k zakoupení od 22. července, později v létě budou následovat T-Mobile a Verizon. Verizon nabídne LG VELVET 5G UW s přístupem ke své 5G ultraširokopásmové síti a 5G nízkopásmové síti (přijde koncem tohoto roku).

Ceny budou začínat na 599 dolarech, jakmile bude tento týden k dispozici LG VELVET 5G. V USA bude LG VELVET 5G k dispozici v barvách Aurora Gray, Aurora Silver, Aurora Red a Pink White. Konkrétní ceny, dostupnost a barvy se budou lišit podle síťového partnera.

„S LG VELVET 5G jsme se rozhodli vytvořit smartphone s jedinečnou osobností a designovým jazykem, který by mluvil ke spotřebitelům, a zároveň rozvíjí značku LG Mobile,“ řekl Chris Yie, ředitel LG Mobile v Severní Americe. Věříme, že jsme těchto cílů dosáhli s LG VELVET 5G a navrhli jsme krásný, výkonný a prémiový smartphone za cenu, která přináší výjimečnou hodnotu.滭/p>

LG VELVET 5G není jen další smartphone, který je rozšířením vašeho stylu, vášní a zálib.

淟G se pouští do programu s předními kulturními tvůrci a hybateli, aby žili životní styl LG VELVET, řekla Peggy Ang, vedoucí marketingu LG Electronics USA. Uznávaný hudebník a král obsahu Jason Derulo je prvním partnerem, který přináší LG VELVET 5G a jeho prémiový styl a funkce k životu. Další partneři budou oznámeni během několika příštích týdnů.滭/p>

Nejnovější smartphone LG se vyznačuje nápadně prémiovým novým designem díky 3D Arc Design a poli zadních fotoaparátů inspirovaných dešťovými kapkami. Díky plynulým liniím, leštěným povrchům, zakřiveným rohům a symetrickým předním a zadním okrajům se LG VELVET 5G pohodlně drží a je neuvěřitelně stylový a elegantní (tenký méně než 0,4 palce).

VELVET 5G pokračuje v historii společnosti LG nabízející vysoce kvalitní video a audio funkce. S elegantně zakřiveným 6,8palcovým OLED Cinematic FullVision displejem a poměrem stran 20,5:9 budou uživatelé plně ponořeni do svých mobilních zážitků ze sledování a hraní her. LG VELVET 5G, který odpovídá kvalitě displeje a řemeslnému zpracování, poskytuje působivý zvuk se stereo reproduktory a LG 3D Sound Engine.

Díky sadě pokročilého hardwaru a softwaru fotoaparátu nabízí VELVET 5G prvotřídní zážitek z fotoaparátu. Uživatelé posouvají své fotografie na další úroveň díky 48MP hlavnímu fotoaparátu, dalším vysoce kvalitním objektivům a jedinečnému softwaru, jako je Time-lapse Control, ASMR Recording, Voice Bokeh.2, 3D samolepky AR a 3D fotografický efekt.

Leave a Comment