Nenávidíte, když se pokoušíte odinstalovat program, který buď neobsahuje odinstalační program, nebo když používáte Přidat / Odebrat programy ve Windows, zůstalo po softwaru několik stop? Je to rozhodně jeden z mých větších mazlíčků… jen se podívejte na můj chvástání odinstalace iTunes. Nedávno jsem narazil na skvělý malý program, který tvrdí, že dělá mnohem lepší práci při odinstalování aplikací a všech lahůdek a zbytků s nimi spojených. Revo Uninstaller.

Když jsem poprvé spustil Revo, první věc, kterou jsem si všiml, byly všechny další funkce, které nejsou součástí nástroje Přidat / Odebrat ve Windows.

Zde ukážu proces odinstalace nechtěného panelu nástrojů z počítače se systémem Vista. Po dvojitém kliknutí na program, který chcete odstranit známý ‘jsi si jistá’ vyskočí zpráva.

Teď k té skvělé části! Revo nám umožňuje vybrat, jak odinstalovat aplikaci pomocí různých úrovní režimu. Zde zvolím Pokročilý režim. Nechci, aby na mém pevném disku zůstala jediná stopa tohoto panelu nástrojů. **Mějte na paměti, že pokud jste v doméně, informace o softwaru budou stále uloženy ve složce AppData pod vaším profilem.**

Pokrok při skenování včetně kroků, které Revo dělá.

Tohle vidím nejraději… Skenuji zbývající informace! To je celý důvod, proč jsem opravdu kopal tuto aplikaci.

reklama

A jsme tady, ukázalo se, že tento panel nástrojů se skutečně rozhodl ponechat v registru nějaké další informace. Pokud zbyly soubory nebo složky spojené s programem, zobrazí se také.

Revo Uninstaller je k dispozici ve více jazycích!

Další možnosti si můžete upravit podle svých představ. Jak můžete vidět, některé funkce nejsou ve Vista dostupné, ale jsem si jistý, že aktualizace budou obsahovat více funkcí.

Tato aplikace funguje na Windows Vista i XP. Mezi další možnosti patří smazání historie procházení internetu a smazání určitých spouštěných programů a služeb. Ach! A to jsem ani neprobral Hunter Mode! Musím říct, že je to docela působivá pomůcka! Stáhněte si Revo Uninstaller.

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je to trhání obrazovky?
  • › Co je to Bid Sniping na eBay a jak ho porazím?
  • › Co znamená „IANAD“ a jak jej mohu používat?
  • › Jak zobrazit historii sledování produktů na Amazonu