Upozornění na akci: Acer Chromebook 14 s ochranným pouzdrem Dnes jen za 239 $

Znovu a znovu jsme chválili Chromebooky. Dobrý Chromebook je bezpečnější, snáze se používá a je levnější než notebook se systémem Windows nebo Apple. Zde máte šanci získat skvělý Chromebook Acer za zvýhodněnou cenu.

Právě teď si můžete koupit Acer Chromebook 14 s pouzdrem za pouhých 239 $. To je solidní sleva 60 USD na jeden z našich oblíbených Chromebooků a nemusíte si k němu kupovat ani tašku na notebook.

Acer Chromebook 14 je fantastický malý notebook se 14″ HD displejem, 4 GB RAM a 16GB eMMC SSD. Stejně jako ostatní Chromebooky nepotřebuje Acer 14 mnoho energie, takže jeho baterie vydrží až neuvěřitelných 12 hodin.

Pokud jste zvyklí na notebooky se systémem Windows nebo Apple, pak se vám specifikace Acer 14 mohou zdát trochu nedotažené. Ve světě Chromebooků je to ale výkonné malé zařízení. Chromebooky nevyžadují tolik interního úložiště nebo výpočetního výkonu jako tradiční notebooky, protože fungují téměř výhradně ve webovém prohlížeči Chrome. Acer 14 má dostatek paměti RAM, aby vše bylo rychlé, a jeho 16GB SSD zajišťuje rychlé spouštění a odezvu.

Mnoho lidí o Chromeboocích pochybuje, ale my je milujeme. Acer 14 za 239 $ je solidní nabídka. Toto je skvělá příležitost pro kohokoli, jak zahodit svůj starý, neohrabaný notebook a koupit něco lepšího.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment