Upozornění na nabídku: Získejte reproduktor Apple HomePod za 235 $ (sleva 115 $)

Nezajímají vás chytré reproduktory Amazon nebo Google? Možná byste se měli podívat na HomePod, prémiový chytrý reproduktor od společnosti Apple. Právě teď to Woot prodává s pořádnou slevou.

Co je to Apple HomePod? Je to jako Amazon Echo nebo Google Home, ale s vestavěným asistentem Siri a super kvalitním reproduktorem. Pomocí hlasových příkazů můžete HomePodu říct, aby přehrával hudbu, telefonoval nebo ovládal další chytrá zařízení. Opravdu, je to chytrý reproduktor pro fanoušky Applu.

Nejzajímavější věcí na HomePodu však není integrace Siri, ale kvalita zvuku. Tyto reproduktory jsou určeny pro hudbu. Produkují ostrý, vysoce věrný zvuk s hlubokými basy. Nemluvě o tom, že HomePod využívá prostorové povědomí k analýze akustiky místnosti a upravuje hlasitost a ekvalizaci tak, aby odpovídala místnosti. Elegantní.

Pokud jste zapomněli, že Apple měl chytré reproduktory, tak nejste sami. Přestože chytré reproduktory poháněné Siri mají skvělou kvalitu zvuku a styl, mají také docela statnou maloobchodní cenu a mnoho potenciálních kupujících se stáhlo. Ale hej, to je to, co dělá tuhle dohodu tak dobrou. Fanoušci Applu si konečně mohou pořídit chytrý reproduktor HomePod za rozumnou cenu.

Právě teď Woot prodává repasované reproduktory Apple HomePod za 235 $ každý – to je výrazná sleva 115 $. Mějte na paměti, že tyto HomePody jsou repasované, ale mají 90denní záruku prostřednictvím Woot.

Koupit od Woot

Leave a Comment