Upozornění na nabídku: Získejte Ring Alarm System a Echo Dot za pouhých 159 $

Pokud hledáte bezpečnostní systém, možná je nyní čas do toho skočit, protože si můžete pořídit pětidílný Ring Alarm systém a Echo Dot 3. generace za pouhých 159 $, což je docela šílené.

Pětidílná sada, která obsahuje základní stanici, klávesnici, jeden dveřní/okenní senzor, jeden pohybový senzor a prodlužovač dosahu, se sama o sobě běžně prodává za 200 dolarů. Takže nejenže získáte 40 $ z poplašného systému, ale také získáte zdarma Echo Dot, který je normálně za 49 $. Díky tomu získáte věci v hodnotě 250 $ za pouhých 160 $.

Ještě lepší je, že poplašný systém Ring se docela dobře integruje s Echo Dot. Takže použijete svůj hlas a řeknete Alexe, aby aktivovala a deaktivovala váš poplašný systém, aniž byste museli používat klávesnici.

Pokud vám pětidílná sada nestačí na pokrytí celého vašeho domu, můžete si dokoupit přídavná čidla a zařízení pro pokrytí všech vašich dveří a oblastí ve vašem domě.

Stojí za zmínku, že v době psaní tohoto článku je Dot asi měsíc zpětně objednán, ale věci Ring jsou připraveny k uvedení do provozu, jakmile si objednáte. Pro nákup klikněte na tlačítko níže.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment