Uzamkněte aplikace a chraňte své soukromí pomocí AppLock pro Android

Mnohokrát se setkáváme se situací, kdy přítel v nouzi chce, abyste byli skutečně přítelem, a způsob, jak to někdy udělat, je půjčit si smartphone se všemi svými soukromými daty a tajemstvími a je pro vás těžké říci ne. Zde přicházejí na scénu zámky aplikací. S nejnovějšími verzemi Androidu získáte funkci více uživatelských účtů, ale ve většině případů je to docela zbytečné. Pokud svému příteli půjčíte telefon přihlášený pomocí účtu hosta, váš přítel potřebuje váš telefon především bez her, přehrávače Mx nebo IMDB nebo čehokoli jiného. Nastavení dalšího účtu s předem určenými aplikacemi také není řešením, protože telefon je kvůli tomu pomalý a hůře reaguje. Applock je perfektní řešení.

Ještě lepší je aplikace, která uzamkne nejen vaše aplikace, ale i vaše soukromé obrázky a videa, takže vaši přátelé mohou spustit aplikaci galerie a prohlížet si obrázky z určitého výletu, ale nemohou si prohlížet nic, co nechcete. V obchodě Play je k dispozici mnoho aplikací pro zamykání aplikací. Jeden z nich tvrdí, že je „zámek nejstahovanější aplikace v Obchodě Play“ a to „AppLock“.

AppLock vám umožňuje zamykat aplikace, obrázky, videa, má různá pěkně vypadající témata a o všem, co v dnešní době nabízí každý jiný zámek aplikací. Na první pohled neexistuje žádná vyjímečná funkce, která by vás přiměla přejít z vaší aktuální skříňky aplikací, pokud nějakou používáte. Pokud, jako mnoho takových aplikací, které jsem testoval a osobně používal, vás vaše skříňka s aplikacemi nezblázní tím, že se tu a tam objeví, i když používáte aplikaci, kterou jste již odemkli.

Někdy se objeví trochu pozdě a stačí, aby zvědavé oči mohly něco nahlédnout, než se zámek objeví, pokud se vůbec objeví. Toto nejsou problémy, které můžete spojit s AppLock. Vyznačuje se jednoduchým materiálovým designem, který lahodí oku, a samotná aplikace vypadá krásně a je velmi efektivní.

Užitečné tipy:Máte nový telefon Android? Změňte tato 4 nastavení okamžitě

AppLock je jednou z nejlepších skříní aplikací dostupných pro Android

Při prvním otevření aplikace po instalaci budete muset nastavit gesto pro odemknutí. Poté vás AppLock odešle do aplikace nastavení, abyste zapnuli přístup k používání. Poté můžete začít zamykat svá rychlá nastavení, jako je zapnutí nebo vypnutí Wifi, Bluetooth, Autosync atd. Víte, v případě, že máte přátele, kteří jsou na takové věci. Aplikace navrhuje zamknout Obchod Google Play a aplikaci Nastavení. Toto jsou první věci na seznamu a je to velmi důležitý krok, na který mnoho lidí zapomíná. Pokud je nezamknete, kdokoli jako já se může zámku snadno zbavit.

AppLock má v nastavení pár velmi užitečných funkcí. Umožňuje vám například nastavit určitou dobu, po které bude aplikace po odemčení znovu uzamčena. To je velmi efektivní při multitaskingu a přepínání mezi aplikacemi. Pokud tuto funkci nepoužíváte, může to být docela nepříjemné.

AppLock je jednou z nejlepších skříní aplikací dostupných pro Android

Pokročilá ochrana zajišťuje, že nikdo nemůže odinstalovat AppLock z vaší aplikace. Pokud je povolen, ani vy nemůžete odinstalovat AppLock. Člověk by musel jít do nastavení, které by mělo být zamčené, a zrušit zaškrtnutí oprávnění správce zařízení. Applock můžete dokonce skrýt ze zásuvky aplikace. Jak to otevřeš, pak se ptáš? Stačí vytočit #Heslo heslo, které si můžete nastavit z aplikace v telefonu.

Můžete také zobrazit zprávu o vynucení zavření, když se někdo pokusí otevřít uzamčenou aplikaci. Oklamejte je, aby si mysleli, že aplikace prostě padá. Náhodné rozložení klávesnice zajišťuje, že můžete své aplikace odemknout bez obav, že by někdo mohl vidět vaše heslo nebo gesto.

Mohlo by se vám také líbit:5 nevydaných aplikací v Obchodě Play, které musíte vyzkoušet

Celkově je AppLock stále jen jednou z mnoha aplikací, které fungují podobně. Jsou dokonce i takové, které fungují stejně bezchybně. AppLock se však zdá být plynulejší, protože je to malá aplikace. To platí zejména ve srovnání s aplikacemi, které tomu mohou odpovídat funkce po funkci. Ano, je to 2018, takže podporuje čtečky otisků prstů. Pokud se vaše zařízení nedodává se skříňkou aplikací zabudovanou do softwaru, AppLock je jednou z nejlepších možností, které můžete udělat, pokud ne úplně nejlepší.

Sdílení obrazovky v Samsungu

Leave a Comment