Užijte si prostředí Androidu jako na stolním počítači na zařízeních Nexus 5 a 7 s OS Maru

Se 100 miliony stažení je tato aplikace nejoblíbenější v našem seznamu, a to ze správných důvodů. Má jednu z největších databází telefonních čísel na světě, takže už nikdy nebudete muset zvedat neznámé číslo. Přímo ve vašem seznamu kontaktů také ukazuje, zda osoba, které chcete zavolat, je v jiné konverzaci. Jsou tam všechny běžné funkce, rychlé vyhledávání T-9, rychlá volba, blokování spamu, černá listina, co si jen vzpomenete.

Přečtěte si také:Upozorněte mě na aplikaci pro upozornění pro ty, kteří zapomněli věci

Aplikace také nabízí exkluzivní vyzváněcí tóny. Ve způsobu přizpůsobení není mnoho, protože existují pouze dvě témata: pravá volající modrá a tmavá. Měsíční předplatné pro režim lze zakoupit jako nákup v aplikaci, který odstraní všechny reklamy a umožní vám odeslat 30 žádostí o kontakt za jeden měsíc. Pro správu textových zpráv je zdarma k dispozici samostatná aplikace s názvem TrueMessenger. True Caller je jednou z nejoblíbenějších a nejlepších aplikací pro výměnu kontaktů a vytáčení pro Android a iOS.

Vaše hledání dobrých kontaktů a aplikace vytáčení končí u Drupe. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že nechá zub, aby si nejprve vybral váš kontakt a až poté se rozhodl, jak komunikovat. Po instalaci bude Drupe vždy jedním přejetím od spouštěcí zóny dle vašeho výběru. Procházejte celým seznamem kontaktů nebo pouze oblíbenými položkami a poté přetáhněte bublinu kontaktu na ikonu hlasového hovoru, textové zprávy nebo jakékoli jiné určené aplikace (seznam je na východ a lze jej upravit v Nastavení).

Nenechte si ujít:

Nejnovější verze aplikace obsahuje novou funkci nazvanou Walkie talkie, která umožňuje odesílat a přijímat nahrané zvukové zprávy. Aplikace je vysoce přizpůsobitelná se spoustou bezplatných témat, volitelných zkratek atd. Aplikace také nabízí standardní číselník T-9, doplněný rychlým vyhledáváním. Plovoucí bublina ve stylu Facebook Messengeru vás bude upozorňovat na zmeškané hovory a podobně. Aplikace je k dispozici zdarma v Obchodě Play. Drupe je jedna z mých oblíbených aplikací pro výměnu kontaktů a vytáčení.

Související příspěvek:3 Nejlepší aplikace pro Android pro odesílání textových zpráv z vašeho počítače

Hned na začátku, když spustíte aplikaci, budete požádáni o povolení určitých oprávnění. Povolte jim to a první věc, kterou musíte udělat, je zapnout přepínač, který najdete vpravo uprostřed vlevo. TextAssured vyžaduje oprávnění k přístupu k vašemu fotoaparátu, kontaktům, telefonu, SMS, úložišti a vaší poloze. Nežádá o tato oprávnění všechna najednou, ale spíše na základě potřeby, jak a jak aplikaci prozkoumáváte a odhalujete její funkce. Tímto způsobem také víte, proč aplikace vyžaduje určité oprávnění. Aplikace reaguje na SMS a hovory na základě určitých podmínek. Každá sada podmínek se nazývá profily.

V současné době TextAssured podporuje pouze podmínku času. To znamená, že jej můžete nastavit tak, aby odpovídal na hovory a SMS do určité doby, řekněme do 15:00.

Automaticky odpovídat na hovory a texty s TextAssuredAutomaticky odpovídat na hovory a texty s TextAssured

Karta profilů na hlavní stránce zobrazuje Při řízení a Na místě, ale ještě nejsou k dispozici. Toto jsou zatím pouze zástupné symboly. Nejjednodušší způsob, jak si nyní vytvořit profil, je klepnout AŽ DO ČASU. Zobrazí se vyskakovací karta, která vám umožní vybrat čas, automatickou odpověď a zda reagovat na SMS, volání nebo obojí. Pokud chcete, můžete dokonce připojit obrázek klepnutím na tlačítko přílohy. Až budete připraveni, stačí klepnout AKTIVOVAT. Trvalé upozornění vám dá vědět, že profil je aktivní. To také pomáhá udržovat aplikaci spuštěnou na pozadí, což je velmi důležité. Doporučuje se nepoužívat spořiče baterie, antiviry, nástroje Task Killer atd. nebo pokud ano, vyloučit TextAssured z jejich zabíjení.

Pokud nás sledujete, diskutovali jsme již o řadě podobných aplikací. Aplikace, které vám umožňují plánovat a odesílat automatické odpovědi SMS na ty, které vám umožňují plánovat i příspěvky na Facebooku, e-maily, zprávy WhatsApp a samozřejmě zprávy SMS. A teď jsme tady s TextAssured, další aplikací, která dělá něco podobného. Musíte si myslet, že se to opakuje. Kdy však bylo mít tolik nástrojů k provedení jedné práce vůbec špatné? Kromě toho je TextAssured jednou z lépe navržených aplikací v této kategorii a rozhodně stojí za vyzkoušení. Jediné další aplikace, které se blíží úrovni lesku na této, jsou SKEDit a Neumí mluvit.

Maru OS – Android na Nexus 5 a 7 jako na stolním počítači – Droid Views

Maru OS není vaše běžná funkce nabitá vysoce přizpůsobitelná ROM, je to mnohem víc. Pokud něco, Mau OS je jasným důkazem toho, jak daleko se smartphony dostaly za pouhých pár let. Přímo v telefonu ukrývá plnohodnotný operační systém pro stolní počítače a ani si toho nevšimnete, dokud telefon nepřipojíte k počítači. Je to stále tradiční Android, takže se nemusíte učit nové způsoby, jak ovládat svůj smartphone, ale když jej připojíte k počítači, promění se v plnohodnotný desktopový OS založený na Linuxu. To je to, čeho se Microsoft snaží dosáhnout také s Windows. Pokud se vám to zdá lákavé, můžete nyní nainstalovat Maru OS na Nexus 5 a Nexus 7.

Než však budete pokračovat, měli byste vědět, že instalace Maru vymaže všechna vaše osobní data, včetně interního úložiště vašeho zařízení. Je tedy lepší, když si všechna data nejprve zálohujete na svém PC. Vezměte si také úplnou zálohu Nandroid své ROM a uložte ji do počítače. MaruOS pro Nexus 7 je stále v beta režimu, takže očekávejte nějaké chyby.

Pokud toho o rootování a bootloaderech moc nevíte, je dobré použít jednoduché instalační programy. Váš bootloader se během procesu automaticky odemkne. Pokud se ale v Androidu vyznáte, máte odemčený bootloader, můžete snadno flashovat ROM z obnovy. Instalace pomocí vlastní obnovy zabrání vymazání vnitřního úložiště a můžete také použít Maru jako sekundární ROM pomocí MultiROM.

Zřeknutí se odpovědnosti

Maru OS, stejně jako jakákoli jiná vlastní ROM, je firmwarem pro trh s náhradními díly a jeho instalací do zařízení zrušíte jakoukoli záruku, kterou můžete mít. Je to také riskantní proces a existuje malá šance, že skončíte se zazděným zařízením, i když budete postupovat podle návodu. Proto DroidViews nenese žádnou odpovědnost za cokoli, co se svým zařízením uděláte, byli jste varováni.

Stáhněte si Maru OS pro Nexus 5

Nainstalujte Maru OS
Z MaruOS.com
maru-v0.4-installer-hammerhead-linux-6b1b3aeb.zip 678 MB
maru-v0.4-installer-hammerhead-mac-80b3f4f0.zip 678 MB
maru-v0.4-installer-hammerhead-windows-0db8cdcb.zip 678 MB
maru-v0.4-update-hammerhead-dd793179.zip 669 MB

Stáhnout Maru OS pro Nexus 7 (WiFi)

Nainstalujte Maru OS
Z MaruOS.com
maru-v0.4-installer-flo-linux-83fa7e0c.zip 667 MB
maru-v0.4-installer-flo-mac-f00167bd.zip 667 MB
maru-v0.4-installer-flo-windows-711e7d1a.zip 667 MB
maru-v0.4-update-flo-648299d7.zip 659 MB

Nainstalujte Maru OS z obnovy TWRP

  Maru OS lze nainstalovat jako jakoukoli jinou ROM z obnovy. Vše, co potřebujete, je správný zip ROM. Pokud máte například Nexus 5, stáhněte si zip z výše uvedenéhomaru-v0.4-update-hammerhead-dd793179.zipPřeneste soubor do zařízení Nexus a vypněte jej. Stiskněte a podržte Snížit hlasitost, Zvýšit hlasitost a Napájenítlačítka současně.
  tlačítka uvolněte pouze tehdy, když se zobrazí nabídka Fastboot / Bootloader Mode. Pomocí jednoho z tlačítek hlasitosti vyberte režim obnovení. Se zvýrazněným režimem obnovení stiskněte Napájení tlačítko pro spuštění zařízení do režimu obnovy. Proveďte úplnou zálohu Nandroid, pokud ještě nemáte. Klepněte na Nainstalujte v hlavní nabídce TWRP, když jste připraveni k instalaci. Přejděte do dříve staženého zipu Maru ROM a vyberte jej. Přejetím prstem doprava přejděte na flash. Po dokončení instalace se vraťte zpět do hlavní nabídky a klepněte na Otřete.Přejetím obnovíte tovární nastavení zařízení. Potom klepněte na restartovat. Můžete být dotázáni, zda chcete rootovat ROM. Je to bezpečné, pokud budete pokračovat a rootnete to. Rozhodnutí je zcela na vás.

Nainstalujte Maru OS pomocí aMac

  Stáhněte si příslušný instalační program pro Mac OS Maru shora v závislosti na vašem zařízení. Rozbalte stažený soubor zip do složky. Připojte zařízení k počítači Mac. Přejděte do rozbalené složky a Ctrl+Klikněte (klikněte pravým tlačítkem) na soubor s názvem Nainstalujte.Vyberte Otevřít. V případě, že se zobrazí dialogové okno渋nstall pochází od neidentifikovaného vývojáře. Opravdu jej chcete otevřít?滭/em>Vyberte Otevřít. Instalátor je naprosto bezpečný.

Nainstalujte Maru OS pomocí Linuxu

  Připojte své zařízení k počítači se systémem Linux. Rozbalte obsah instalačního souboru zip do složky. Otevřete okno terminálu a přejděte do složky, do které jste extrahovali všechny soubory. Zadejte následující příkaz

  $ ./install.sh

Nainstalujte Maru OS pomocí Windows

  V systému Windows budete nejprve potřebovat správné ovladače. Stáhněte si nejnovější ovladače Google USB odtuda použijte tyto pokyny k instalaci. Až budete mít ovladače, přejděte na Nastavení>Možnosti vývojáře na zařízení Nexus. Přejděte do složky, kam jste rozbalili instalační program. Poklepejte na soubor s názvem Nainstalujte.

Instalační program operačního systému Maru by měl nyní odemknout zavaděč a poté pokračovat v instalaci operačního systému na vaše zařízení. Vaše zařízení se několikrát restartuje a po konečném restartu se vaše zařízení zavede do OS Maru.

Přečtěte si další10 věcí, které na Androidu nenávidím – od Android Fanboye!

Související příspěvky

můj a2 android 10

Jak nainstalovat Android 10 na Xiaomi Mi A2

Stáhněte si tapety DotOS Stock (Full HD+)

Nejlepší ROM OnePlus 7 Pro

5 nejlepších vlastních ROM OnePlus 7 Pro

Interakce se čtenáři

Diskuse

 1. Andrew J. Hutton říká: Odpověď

Leave a Comment