Uživatelé Chrome OS nyní mají klávesnici Logitech, kterou si mohou zavolat

Chrome rozbalený

Spolu s novým hardwarem, který Google včera odhalil, společnost Logitech oznámila novou klávesnici a myš, které jsou označeny jako „Vyrobeno pro Google“, protože mají funkce přizpůsobené pro použití v Chrome OS Google.

Kombo se skládá z myši Logitech M355 a klávesnice K580. Myš je docela standardní záležitostí s bezdrátovým připojením přes USB a Bluetooth, 18měsíční výdrží baterie při použití jedné AA baterie a kompaktním oválným designem, který měří pouze palec. Mezi tlačítka patří pravé a levé kliknutí a také rolovací kolečko.

Nic nenasvědčuje tomu, že by myš Logitech 355 byla vylepšena pro Chrome OS, ale klávesnice K580 má celou řadu klávesových zkratek Chrome OS spolu s klávesou pro Google Assistant. Klávesnice K580 byla původně uvedena na trh s různými klávesovými zkratkami, ale tato varianta značky Google má zkratky, které připomínají spíše to, co byste našli na Chromebooku.

Klávesnice Logitech Wireless Mouse Keyboard
Logitech

Obě verze K580 lze spárovat s několika zařízeními současně – jako je PC a/nebo smartphone. Deska má dokonce kolébku v horním rámečku, kde si můžete podepřít telefon, a je zde tlačítko pro snadné přepínání, které vám umožní rychle přepínat klávesnici až mezi třemi různými zařízeními.

K580 se vyznačuje relativně elegantním designem s nízkoprofilovými nůžkovými přepínači v kompaktním balení o rozměrech 14,7 x 12,8 x 5,6 palce a hmotnosti 1,2 libry. Deska se připojuje k zařízením bezdrátově na vzdálenost až 33 stop přes Bluetooth nebo přes USB dongle a může fungovat až 24 měsíců na dvě baterie AAA (které jsou součástí dodávky).

Přenosná bezdrátová myš Logitech M355 pro Chrome OS bude brzy k dispozici prostřednictvím online obchodu Google za 29,99 USD, zatímco bezdrátová klávesnice K580 Slim Multi-Device Wireless pro Chrome OS bude za 49,99 USD s dopravou zdarma. Logitech následuje kroky výrobce příslušenství Brydge, který loni vydal dražší klávesnici Chrome OS.

Zdroj: Logitech/Google

Leave a Comment