V novém videu unikl možný konvertibilní zařízení Pixelbook „Nocturne“.

Očekává se, že nadcházející hardwarová událost společnosti Google 9. října přinese nejnovější generaci široce uniklých zařízení Pixel 3, ale očekáváme také aktualizaci řady Pixelbooků hned vedle ní. Nové uniklé video, které se objevilo o víkendu, ukazuje, co by mohlo být „Nocturne“, chystaný Pixelbook…

(Spekuluje se, že by to mohl být také tolik zvěstovaný „Atlas“, ale v době psaní tohoto článku si myslíme, že existuje důvod věřit, že není odnímatelné, což se zdá být toto zařízení, to brzy vysvětlíme.)

8sekundový klip nám ukazuje zařízení s pěkně tenkými rámečky, výrazně menšími než současný Pixelbook, a také rychlým pohledem na klávesnici. Tato odnímatelná klávesnice má zaoblené klávesy a v horním rohu tlačítko nabídky hamburgeru. To je další důvod, proč si myslíme, že se pravděpodobně jedná o zařízení „Nocturne“, a ne „Atlas“, další potenciální zařízení Pixelbook 2, které má na tomto místě pravděpodobně vypínač.

Zde si můžete přečíst naši úplnou a podrobnou sbírku všeho, co víme o „Nocturne“, a na „Atlasu“ budeme mít další informace. velmi již brzy.

V souvislosti s tím se tento víkend objevilo několik reklam, které předváděly Pixelbook s mnohem tenčími rámečky ve srovnání s originálem. Není jasné, zda se jedná o „únik“ předvádějící nové zařízení (jako ‘Nocturne’ nebo ‘Atlas’) nebo jen o nějakou podivnost Photoshopu. Těmito obrázky bych se příliš nevzrušoval, ale vzhledem k tomu, co víme o připravovaných strojích Google, je to k zamyšlení.

Aktualizace: Při další kontrole jsem zjistil, že reklamy na sociálních sítích zobrazené výše (na obrázku druhá a třetí reklama) rozhodně nezobrazují žádný skutečný hardware. Jako důkaz bych se zaměřil na Pixel 2 XL, který je také velmi špatně Photoshopem bez bočních rámů (a ne, není to Pixel Ultra).

Kyle Bradshaw přispěl k tomuto článku.

Více o Chrome OS:

Vyrobeno společností Google

Google Pixelbook

Google Pixelbook prémiový Chromebook společnosti. Je první, která obsahuje vestavěného Google Assistant a také speciální tlačítko pro spuštění asistenta.

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment