Vizuální vyhledávání Google Lens se nyní zavádí do aplikace Google pro iOS

Google Lens se začal široce zavádět pro Android v březnu a na I/O 2018 dostal velkou aktualizaci s výsledky v reálném čase a inteligentním výběrem textu. Funkce vizuálního vyhledávání se nyní zavádí do aplikace Google pro iOS.

Při prvním spuštění budou uživatelé požádáni, aby aplikaci udělili oprávnění k fotoaparátu a souhlasili s dalšími podmínkami a službami, stejně jako s výukovým programem, který neobsahuje možnost „Skenovat text“ a „Nakupovat chytřeji“.

První z nich má Google Lens zachytit text z obrázku pro analýzu, včetně vyhledávání slov, uložení e-mailové adresy nebo zahájení telefonního hovoru. Mezitím může Lens pomoci najít podobně vypadající produkty, jako jsou boty nebo jiné oblečení.

Google Lens zavádí iOS Google Lens zavádí iOS Google Lens zavádí iOS

Google Lens má velmi jednoduché rozhraní. Uživatelé mohou klepnout na objekt nebo text v hledáčku a zahájit analýzu. Body zájmu budou zvýrazněny a výsledky se posunou ze spodního listu nahoru. Mezi ovládací prvky patří zapnutí blesku pro lepší osvětlení scény a otevření fotogalerie, aby Lens analyzoval existující snímek.

Rozbalovací nabídka v pravém horním rohu umožňuje uživatelům odesílat zpětnou vazbu. Mezi další funkce patří:

Kopírovat text Zkuste telefonní čísla, data a adresyHledat podobné produkty Vyzkoušejte oblečení a nábytekIdentifikujte rostliny a zvířata Zkuste květiny a psí plemenaObjevte knihy a média Vyzkoušejte knihy, filmy, hudební alba a videohrySkenujte kódy Vyzkoušejte čárové kódy a QR kódy

Google Lens se dnes začíná široce zavádět a uživatelé jej již vidí v aplikaci Google pro iOS.

aplikace Google

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment