Vyhledávání Google na webu pro počítače oficiálně dostává temné téma

V květnu loňského roku Google oficiálně spustil noční režim pro aplikace Vyhledávání pro Android a iOS. Google.com na webu pro stolní počítače nyní oficiálně dostává své temné téma.

Výchozí zařízeníTmavý motivSvětlý motiv

Toto tmavě šedé pozadí se zobrazí všude, kde jste přihlášeni ke svému účtu Google na ploše:

Mezi vyhledávací stránky patří mimo jiné domovská stránka Google, stránka s výsledky vyhledávání a nastavení vyhledávání.

Můžete také získat banner ve výsledcích vyhledávání, zatímco někteří viděli ikonu slunce v pravém horním rohu pro rychlé zapnutí/vypnutí. Společnost Google při oznámení uznala požadavky uživatelů na tuto funkci a uvedla, že tmavé téma Vyhledávání bude plně dostupné v nadcházejících týdnech:

S potěšením vám oznamuji, že počínaje dneškem a plně spuštěným během několika příštích týdnů je nyní tmavý motiv k dispozici pro stránky Vyhledávání Google na počítači. Děkujeme vám za všechny vaše názory na toto fórum, které nám dávají vědět, že to byla funkce, kterou jste chtěli vidět!

Tato funkce je také testována pro mobilní zařízení, ale to není součástí dnešního oznámení. U některých se otevřením navigačního šuplíku zobrazí položka „Tmavý režim“, která je přenese do stejné nabídky. To, co nastavíte na počítači, se však nesynchronizuje s mobilem.

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment