Vzdáleně vyhledejte a prozvoňte své zařízení Android pomocí Vyhledávání Google

Ano, pro ty, kteří mají shluk aplikací III party, které vždy běží na pozadí a spotřebovávají baterii. Uživatelé, kteří preferují více než jednu aplikaci pro zasílání zpráv a kteří mají mnoho oznámení vyskakujících z různých aplikací.

V obchodě Play je mnoho aplikací pro úsporu baterie, které vyžadují oprávnění root. Otázkou je, 淈em>Stojí ty aplikace pro úsporu baterie za to?滭/em>

Android je operační systém vlastněný a provozovaný společností Google. Protože jde v zásadě o operační systém Google, nese všechny výhody svého rodiče. Celá řada aplikací Google je na zařízeních Android předinstalovaná. Některé z těchto aplikací mohou být neužitečné, ale většina z nich je nezbytná pro naši uživatelskou zkušenost.

Pokud si vzpomínáte, Google představil službu Android Device Manager v září 2013. Byla vydána jako součást systémového rámce, aby pomohla uživatelům Androidu vzdáleně lokalizovat jejich zařízení a vymazat data v případě, že by bylo odcizeno. ADM je také nápomocný při hledání vašeho zařízení, pokud jste zapomněli, kde jste jej nechali, tím, že jej necháte zvonit. Můžete povolit Správce zařízení Android v zařízení Nastavení> Zabezpečení> Správci zařízení a povolte možnost.

android-device-manager-galaxy-s6

Zabezpečte svůj smartphone pomocí Správce zařízení Android

Aby bylo možné sledovat vaše ztracené nebo odcizené zařízení, používá Správce zařízení Android GPS nebo službu určování polohy. Hledání a lokalizace zařízení Android je nyní ještě snazší, protože je nyní možné najít svůj telefon pomocí vyhledávače Google. Tato nová služba vyžaduje, aby byl uživatel přihlášen ve svém webovém prohlížeči pomocí Gmail ID, ke kterému je zařízení také zaregistrováno. Kromě toho musíte také zapnout viditelnost zařízení v nastavení Obchodu Google Play.

Nyní zde — jak používat novou funkci sledování zařízení.

Zapněte v telefonu GPS nebo službu určování polohy. Ujistěte se, že je vaše zařízení viditelné v nastavení Obchodu Play. Chcete-li to provést, otevřete na ploše Obchod Google Play, klikněte na ikonu Nastavení a vyberte Nastavení.nastavení obchodu PlayNyní zaškrtněte možnost Viditelnost pro zařízení, u kterého chcete povolit sledování.android-device-visibility-play-storeNyní jste připraveni tuto funkci používat. Stačí otevřít vyhledávání Google a do vyhledávacího pole napsat 渇ind my phone.najít-můj-telefon-androidZ rozbalovací nabídky vyberte svůj telefon.

Poloha vašeho telefonu se zobrazí v Mapách Google. Klikněte na Prsten možnost přehrát vyzváněcí tón na vašem zařízení. Hotovo!

bitwarden android

Leave a Comment