Waymo mění továrnu v Detroitu na výrobu samořídících aut

Začátkem tohoto roku Waymo oznámilo, že otevírá továrnu v Michiganu na modernizaci Chrysler Pacificas a Jaguar I-Paces technologií samořízení. Divize Alphabet si nyní vybrala továrnu v Detroitu a plánuje její uvedení do provozu do poloviny roku 2019.

Po lednovém oznámení bylo vybráno stávající zařízení v jihovýchodním Michiganu, které bude přepracováno jako „první továrna na světě, která se 100% věnuje hromadné výrobě autonomních vozidel L4. Díky partnerství s American Axle & Manufacturing Waymo „zavolá pracovní sílu zpět do oblasti, kde byla nedávno ztracena pracovní místa v automobilovém průmyslu.滭/p>

Navíc děkujeme našim úžasným sousedům z American Axle & Manufacturing a Bedrock za to, že pomohli Waymu najít perfektní domov v Motor City. Jsme nadšeni, že jsme se mohli připojit k pulzující komunitě Detroitu a pomáhat hrát roli v budoucnosti automobilového průmyslu ve městě, které to všechno začalo.

Pro společnost Alphabet, Motor City nabízí 渟silnou zásobu talentů napříč inženýrstvím, provozem a koordinací vozového parku. Umožňuje jim to zprovoznit zařízení online do poloviny roku 2019 s flexibilitou pokračovat v růstu a rozšiřování našich operací v Michiganu v průběhu času. Závod vytvoří nejméně 100 pracovních míst a expanze možná povede k dalším 400 pozicím.

Toto zařízení bude integrovat samořídící systémy, jako je LIDAR, kamery a radar, stejně jako obrazovky pro cestující do vozů Chrysler Pacifica, Jaguar I-Pace a dalších budoucích vozidel. Přichází, když se Waymo One začíná rozrůstat ve Phoenixu v Arizoně.

Waymo v roce 2018 objednal tisíce elektrických minivanů od Fiat Chrysler a rychle jsem to představil celkem na 62 000 Pacificas v květnu. Má partnerství s Jaguar na plně elektrický I-Pace, již s testovánímv plném proudu a 20 000 vozidel plánovaných v příštích letech.

Více a více společností ze Silicon Valley se snaží v Michiganu růst, protože si uvědomují konkurenční výhody, které Michigan nabízí: špičkové technické zdroje, špičkový výzkum a design a vysoce kvalifikovanou pracovní sílu spojenou s nízkými životními náklady a nízké náklady na podnikání. Jsme rádi, že můžeme Waymo přivítat v Detroitu a těšíme se na spolupráci se společností, která se posouvá kupředu a přináší práci obyvatelům Michiganu. Guvernérka Michiganu Gretchen Whitmer

Elon Musk kritizuje LIDAR & HD mapování od Waymo, konkurentů s vlastním řízením

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Leave a Comment