Microsoft

Upgrade na novou verzi vašeho operačního systému může být děsivý. S Windows 11 na obzoru se mnoho lidí bude muset rozhodnout, zda chtějí přejít od Windows 10. Naštěstí budete mít 10 dní na vyzkoušení, než bude aktualizace trvalá.

Windows 11 si můžete vyzkoušet hned teď, pokud se zaregistrujete do programu Insiders, ale veřejné vydání Windows 11 nebude pro každého připraveno dříve než koncem roku 2021 nebo začátkem roku 2022. Pokud váháte s přechodem, dobrou zprávou je, že nebudete Po upgradu se zavázat k systému Windows 11.

PŘÍBUZNÝ: Windows 11: Co je nového v novém operačním systému Microsoftu

Podle části Často kladené otázky na webu Windows 11 společnost Microsoft uvádí, že bude 10denní období, kdy se můžete vrátit zpět k Windows 10 a ponechat si všechny soubory a data, která jste přinesli.

Mohu se po upgradu vrátit na Windows 10, pokud se mi Windows 11 nelíbí?
Microsoft

Microsoft v podstatě poskytuje uživatelům období odkladu. Nainstalujte si Windows 11, vyzkoušejte jej déle než týden a poté se rozhodněte, zda se chcete vrátit k Windows 10. Pokud těchto 10 dní uplyne a vy se rozhodnete, že se chcete vrátit k Windows 10, budete si muset zálohovat data, vymažte pevný disk počítače, přeinstalujte Windows 10 a přeneste soubory zpět do počítače.

PŘÍBUZNÝ: Používejte první Windows 11 Insider Preview

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak zobrazit historii prohlížení produktů na Amazonu
  • › Jak se přihlásit na Facebooku
  • › Jak smazat aplikace na iPhone a iPad
  • › Jak přizpůsobit poličku na Chromebooku
  • › Jak někoho odblokovat na Snapchatu