YouTube pro Android TV překonalo 100 milionů instalací

Zdá se, že úsilí společnosti Google s OS Android TV je konečně v plném proudu s novým hardwarem, Google TV a dalšími. Jak se platforma rozšiřuje, aplikace YouTube pro Android TV právě překonala 100 milionů instalací.

Zde je pozoruhodné, že YouTube je předinstalovaná aplikace prakticky na všech zařízeních Android TV, takže tato metrika nám dobře ukazuje, jak platforma roste a expanduje. Nedávno Google zmínil, že ve volné přírodě existuje více než 80 milionů aktivních zařízení Android TV měsíčně, takže YouTube s více než 100 miliony instalací nám říká, že ještě více bylo prodáno a vypadlo z rotace.

Ve skutečnosti to však není překvapením. Rok 2020 byl obrovským rokem růstu pro téměř každou streamovací platformu, kromě Roku. Google dokonce na I/O zmínil, že růst Android TV ve Spojených státech vyskočil o 80 %.

Youtube

YouTube je masivní platforma Google pro streamování videa, která přijímá videa od velkých i malých tvůrců

Android TV

Android TV je verze platformy Android, kterou Google upravil tak, aby fungovala na televizorech s více než 5 000 nativními aplikacemi. Platforma se často vyskytuje na zařízeních od Nvidia, Hisense a Sony, přičemž zařízení operátorů také používají Android TV.

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment