YouTube pro Android TV získává ovládání rychlosti přehrávání

YouTube pro televizory obecně trochu zaostává, pokud jde o nové funkce, ale pokrok je vždy dosažen. V poslední tiché aktualizaci se zdá, že Google široce zavedl podporu pro ovládání rychlosti přehrávání na YouTube pro Android TV.

V tom, co se zdá být dalším přepínačem na straně serveru, aplikace YouTube na Android TV přidala podporu pro ovládání rychlosti přehrávání, takže můžete zpomalit nebo zrychlit video podle svých preferencí. Jedná se o funkci, která je již dlouho dostupná na webu YouTube a v mobilních aplikacích, ale nyní je dostupná také na televizorech.

Tato možnost se objeví v rozšířené nabídce nastavení během přehrávání videa, což vyžaduje několik vzdálených klepnutí, abyste se dostali k možnostem. Jakmile však na něj přistanete, máte možnost upravit rychlost přehrávání z 0,25x na 0,5x, 1,25x, 1,5x a 2x. Tím se sníží možnosti 0,75x a 1,75x z jiných platforem, ale stále to jde správným směrem. Android policie poznamenává, že zvolené nastavení platí pro ostatní videa, která přehráváte.

Ovládání rychlosti přehrávání na YouTube pro TV však není zcela nové a teprve nyní přichází na port Android TV/Google TV. Tato možnost dříve debutovala v téměř identické aplikaci na platformách LG, Samsung a dalších TV.

Jak jsme nedávno informovali, YouTube pro Android TV také testuje přidání popisů videí a dalších zkratek kanálů do přehrávače videa pro některé uživatele. Na rozdíl od této změny se však zdá, že ovládání rychlosti přehrávání je v tuto chvíli pro většinu uživatelů široce rozšířeno.

Leave a Comment