YouTube – roční recenze – konec série ewind

Vzhledem k tomu, že se YouTube Rewind v posledních letech mění, včetně absence jednoho v roce 2020, video stránka Google dnes uvedla, že končí s každoročním rekapitulačním videem, ačkoli jeho místo může nahradit „jiný a aktualizovaný druh zážitku.

První YouTube Rewind byl vydán v roce 2010 jako rekapitulace roku v trendech, memech a dalších popkulturních momentech, ke kterým došlo na stránce videa. Často šlo o velkorozpočtovou projekci, která zahrnovala nejlepší tvůrce.

V roce 2018 YouTube neslavně publikoval značně zpřehledněné vydání Rewind kvůli nedostatku relevance pro komunitu. Od té doby nasbírala přes 19 milionů nelíbí se mi (na 3 miliony lajků), přičemž společnost v roce 2019 v důsledku toho kurz opravila. YouTube v roce 2020 nevydal Rewind s odkazem na to, jak 渄jiný a neslavnostní rok to byl.

Zdá se, že náhradní rekapitulační zkušenost je v práci, ale zatím nejsou k dispozici žádné podrobnosti. YouTube mezitím divákům doporučuje sledovat videa od oblíbených tvůrců:

Je stále inspirující vidět nespočet způsobů, jak nejkreativnější producenti obsahu na světě, naši tvůrci YouTube, zapouzdřují konec roku do svých videorekapitulací, protože YouTube stahuje vlastní video Rewind.

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Leave a Comment