Jednou týdně shromažďujeme skvělé čtenářské tipy a sdílíme je se všemi. Tento týden se podíváme na to, jak používat váš iPhone jako monitor spánku, který vás probudí v optimální čas, jak otestovat váš dálkový ovladač s digitálním fotoaparátem a chytrý způsob, jak vyrobit svítící velikonoční vajíčka.

Sledujte své spánkové cykly pomocí iPhonu

Nico viděl náš dnešní příspěvek na Sleepyti.me a napsal nám tip pro iPhone:

Zatímco Sleepyti.me je docela elegantní, co je opravdu úžasné, je použití vašeho iPhone jako senzoru spánku. Spánkový cyklus používám již několik let. Je to aplikace, která využívá pohybové senzory ve vašem iPhonu k tomu, aby na základě vašich pohybů zjistila, kdy se probouzíte do hlubokého spánku a z něj naopak. Řeknete mu, v kolik (kolem) se chcete probudit a ono vás probudí v nejlepší možnou chvíli ve vašem spánkovém cyklu. Takže když mu řeknu, že chci vstávat v 8:00 a 7:15 je ve skutečnosti ideální čas na to, abych se probudil s pocitem svěžesti, spustí se budík, aby mě probudil, až se probudím z hlubokého spánku. To je sladké! Nejlepší nákup za aplikaci, jaký jsem kdy udělal.

To je pěkně vybroušená aplikace, Nico. Rádi slyšíme čtenáře, kteří používají něco podobného na svých telefonech Android!

Otestujte svůj IR dálkový ovladač pomocí digitálního fotoaparátu

https://www.youtube.com/watch?v=QPNxqNBvuCo

Tom zapisuje jednoduchým diagnostickým testem:

Onehdy jsem měl potíže s natáčením svého univerzálního dálkového ovladače k ​​televizi. Něco se dělo a potřeboval jsem začít od základů a posunout se nahoru. Vyměnil jsem baterie, ale zdálo se, že do televize není vysílán žádný signál (toto konkrétní dálkové ovládání nemá na sobě žádný indikátor). Abych otestoval, zda dálkový ovladač skutečně něco vysílá, namířil jsem jej na fotoaparát svého smartphonu (myslím, že by to mělo fungovat s téměř jakýmkoli digitálním fotoaparátem) a viděl jsem infračervený výstup IR LED na přední straně. z dálkového ovládání! Skóre!

Velmi chytrý, Tome. Zapíšeme to do každého našeho rostoucího Rolodexu záludných triků pro řešení problémů.

Svítící velikonoční vajíčka levně

Milly píše s DIY trikem:

Líbil se mi příspěvek LED Easter Egg z dnešního dne, ale ne každý má kolem sebe spoustu LED diod. Postupoval jsem podle návodu, který jsem našel na webu, který věci zjednodušil místo baterií a LED diod, vajíčka prostě nacpete tenkými svítícími tyčinkami z Dollar Store.

Jako hack na poslední chvíli je použití žhavicích tyčinek rozhodně jednodušší než přenocování některých LED diod. Děkuji za sdílení!


Máte nějaký chytrý tip nebo trik, o který se chcete podělit? Zašlete nám e-mail na adresu [email protected]!ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google
  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je to trhání obrazovky?
  • › Co je to Bid Sniping na eBay a jak ho porazím?
  • › Co znamená „IANAD“ a jak jej mohu používat?