Zahoďte krátký kabel iPhone 11 pro těchto 6 extra dlouhých kabelů USB-C na Lightning

Halfpoint/Shutterstock

iPhone 11 Pro a Pro Max jsou první iPhony, které obsahují kabel USB-C na Lightning pro 18wattové rychlé nabíjení. To je skvělé, ale přiložený kabel je dlouhý pouze jeden metr (tři stopy).

Pokud chcete svůj iPhone 11 používat, když se nabíjí (možná jste v posteli, možná jste vysocí, možná obojí), pak budete chtít upgradovat na delší kabel USB-C na Lightning.

Jistě, můžete použít jeden ze svých starých (a pomalých) Lightning kabelů. Pak ale nevyužijete výhody 18wattového nabíjení, které dokáže naplnit polovinu baterie iPhonu za pouhých 30 minut. A pokud jste vlastníkem MacBooku, pak je kabel USB-C to Lightning vaší jedinou možností, jak zapojit iPhone 11 do notebooku.

Za zmínku také stojí, že standardní iPhone 11umět funguje s 18wattovým rychlým nabíjením, jen se nedodává s kabelem USB-C na Lightning (ve skutečnosti je součástí balení5 wattů nabíjecí příslušenství). Pokud používáte běžný iPhone 11, máte nyní dobrou příležitost upgradovat kabel na 18wattové rychlé nabíjení. Jen se ujistěte, že máte také napájecí kostku USB-C.

Kabely USB-C na Lightning (6 stop a více)

Kabel Anker Powerline USB-C to Lightning.
Kotva

Apple prodává oficiální 6,6stopý kabel USB-C to Lightning, ale stojí přes 30 dolarů. Pokud opravdu chcete, můžete jít touto cestou, ale spousta levnějších nabíječek s certifikací MFI by měla fungovat stejně dobře. (V zájmu kvality v tomto článku uvádíme pouze kabely s certifikací MFI.)

Zde jsou nejdelší kabely USB-C to Lightning, které si můžete koupit:

  • Nomádské zboží (9,6 stop): Ten kabel je vyšší než já! A ve skutečnosti je třikrát delší než standardní nabíjecí kabel pro iPhone. Proč ne?
  • Apple (6,6 stopy): Tento oficiální kabel Apple USB-C to Lightning je dlouhý 2 metry (6,6 stop). To je přesně dvakrát déle než kabel dodávaný s iPhone 11 Pro a Pro Max.
  • AUKEY (6,6 stopy): 6,6stopý opletený kabel pro iPhone od AUKEY je v podstatě poloviční verze oficiálního 6,6stopého kabelu Apple.
  • CHOETECH (6,6 stopy): Tento kabel má stejnou délku a cenu jako 6,6 stop dlouhý kabel Aukey, kromě toho, že není opletený.
  • Sundix 2-Pack (6-noha): Toto opletené dvoubalení USB-C to Lightning je skvělou volbou pro rozpočet.
  • Anker (6 stop): Anker byla jednou z prvních společností, která vyvinula kabel USB-C to Lightning certifikovaný společností Apple. Považujte to za vysoce kvalitní alternativu k některým kabelům třetích stran.
  • RAVPOWER (6 stop): RAVPower je jednou z nejlepších značek pro nabíjení příslušenství a pravidelně se prodává kabel USB-C to Lightning.

A znovu, pokud vlastníte iPhone 11 (který je dodáván s 5W USB-A napájecí kostkou), možná budete chtít koupit USB-C napájecí kostku spolu s kabelem USB-C na Lightning (pokud nevlastníte už jeden).

Leave a Comment