Zavedení tmavého motivu Google Fit s verzí 2.16, příprava spánku

Služba sledování fitness společnosti Google je nyní nejnovější aplikací, která přijala temné téma. Google Fit 2.16 dnes představuje nový vzhled a odhaluje práci na ručním přidávání spánku.

Google Fit vymění ostré bílé pozadí za tmavý odstín šedé. Modré kroužky Move Minute a mátově zelené Heart Point byly vhodně upraveny, aby odpovídaly. Jinde je nyní v aplikaci převážně bílý text na tmavším pozadí, zatímco sloupcové grafy a grafy byly také vylepšeny. Spodní lišta si zachovává svou průhlednost a efekt je nyní patrnější.

Tmavé téma aplikace Google Fit respektuje nastavení na úrovni systému v systému Android Q a spořič baterie v 9 Pie. Ve spodní části stránky nastavení (karta Profil > ikona ozubeného kola) je nová sekce „Zobrazení“. „Téma“ otevře nabídku s možnostmi „Světlý“, „Tmavý“ a „Nastaveno spořičem baterie“.

Google Fit 2.16 odhaluje práci na ručním přidávání spánku do vašeho deníku. Pravděpodobně se připojí k přidání krevního tlaku, hmotnosti a aktivity v pravé dolní části FAB.

Přidat spánek

Upravit spánek

Spánek není sledován

Google bude zaznamenávat průběh vašeho spánku, aby „ukázal vaši rutinu před spaním v průběhu času“. To zahrnuje statistiky, jako je rozsah večerky, průměrná doba trvání a rutina.

Používání údajů o spánku

Jít spát a vstávat každý den ve stejnou dobu je jedním z prvních kroků k lepšímu spánku. Abychom vám pomohli udržet si přehled, spánkové grafy ukazují vaši rutinu před spaním v průběhu času.

Tento graf se pravděpodobně objeví na hlavní kartě Domů vedle počtu kroků, srdeční frekvence a hmotnosti.

Rozsah večerky (%1$s)

Průměrná doba trvání (%1$s)

Postup večerky

Postup večerky

Trvání

Trvání

Google Fit 2.16 s temným motivem je nyní k dispozici prostřednictvím Obchodu Play. Díky JEB Decompiler, ze kterého těží některá stržení APK Insight.

APK Insight

Google Fit

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment