Zde jsou všechny nové funkce v systému Android 12 DP1 [Gallery]

Android 12 DP1 je spíše náhled než beta verze „pouze pro vývojáře?#8221; a nezaměřuje se na nové funkce pro uživatele. To znamená, že jsme vytvořili první tovární obrázek Developer Preview, který zaznamená všechny nové funkce.

Google plánuje v následujících měsících osm verzí, než spotřebitelé koncem tohoto roku vydají telefony Pixel a další zařízení. Pokud chcete rychle nainstalovat Android 12 DP1 na kompatibilní Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4, Pixel 4 XL, Pixel 4a, Pixel 4a 5G a Pixel 5, určitě si prohlédněte naše průvodce krok za krokem.

Malý detail, ale opravdu pěkný!馃挴 pic.twitter.com/W77NOTGY77

Android 12 Režim jedné ruky

Funkčně jsou gesta povolena, i když je lišta skrytá; systém zpět vyžaduje k vyvolání pouze jedno přejetí namísto dvou přejetí požadovaných pro Android 11. Ke stažení oznamovací lišty nebo k přechodu na plochu nejsou potřeba žádná další přejetí.

Snímek obrazovky s označením Android 12Odkazy na aplikaci Pixel Safety od GoogluK dispozici jako dlaždice Rychlé nastavení. Dlouhým stisknutím nastavíte předvolbyPixel Launcher 4x5 mřížkaandroid 12 přepínače ochrany osobních údajůNový přehrávač médií Android 12 DP1Aktualizace nastavení systému Android 12

Android 12

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment