Jste 檝 e dostaly otázky a my 檝 e dostali odpovědi. Dnes jsme zdůraznit, jak zvládnout nové Office rozhraní USB boot počítači s zastaralý BIOS a snap oken přednastavených míst.

Učení New Office Ribbon

Dear How-To Geek,

Cítím se hloupě ptám (s ohledem na to, jak dlouho bude nové uživatelské rozhraní Office byla out), ale mé společnosti Konečně dostal jsem se k upgradu z Windows XP a Office 2000, takže nové rozhraní je pro mě úplně nové. Můžete doporučit nějaké zdroje pro rychlé seznámení s pásem karet Office a novými změnami? Po dvou dekádách starého rozhraní Office se cítím úplně ztracený. Pomoc!

S pozdravem,

V případě, že peklo je všechno?

Vážený V případě, že Hell,

Myslíme si, že většina lidí se s vámi v určitém okamžiku v posledních několika letech.淲 tady sakra is︹ € by mohl být slogan pro nové rozhraní pásu karet. Ty by mohly procházet některé ze suchých výukových programů on-line, nebo dokonce dostat pádný knihu na toto téma, ale nejlepší způsob, jak se naučit něco nového, je dostat do rukou. Ribbon Hero změní učení nové funkce Office a rozvržení s páskou do hry. To 檚 žádný energický kolo Team Fortress nevadí vám, ale to 檚 mnohem zábavnější než čtení přípravy dokumentu. Podívejte se, jak nainstalovat a nakonfigurovat Ribbon Hero tady. Vy 檒 l být učil své spolupracovníky nové triky v žádném okamžiku.

Bootujte přes USB se starým BIOSem

Vážení How-To Geeku,

I 檓 snaží opakovaně využít některé staré počítače podle jejich aktualizaci s lehkými Linuxových distribucí, ale BIOS na většině strojů je starobylé a skřípavý. Jak starověký? Nemá to 檛 dokonce zavést přímo z USB zařízení! Mám velký flash disk, že jsem 檝 e proměnil instalační nástroj master pro práci, jako je tento, ale mohu 檛 ji používat. Počítače v pochybnost mít USB porty; prostě jo 檛 rozpoznán během startu. Co můžu dělat?

USB Bootin ve městě Boise

Vážený USB Bootin?

Je skvělé, že 檚 檙 e snaží vdechnout život do starých hardware! Jste 檝 e spustit do jednoho z omezení starších BIOSech, USB byl kolem, ale nikdo nebyl přemýšlet o zavádění z ní. Naštěstí, pokud máte počítač dost starý na to, aby tento druh BIOS je 檚 pravděpodobné, že má k dispozici také disketovou jednotku nebo CD-ROM. I když byste mohli udělat bootovací CD-ROM pro vaši aplikaci chápeme, že chcete zachovat pomocí hlavního USB instalátor vám 檝 e udělal. Ve světle, které doporučujeme Plop Boot Manager. Ber to jako zaváděcího na svém zaváděcím manažerem. Pomocí něj můžete vytvořit bootovací disketu nebo CD-ROM, který umožní USB bootování z USB disku master. Udělejte si CD a verze disketu a 檒 mám vše v sadě nástrojů, které potřebujete pro budoucí počítač renovaci projektů. Přečtěte si o vytváření zaváděcích médií s PLOP správce spouštění zde.

Přichytávání Windows předvoleb Souřadnice

Dear How-To Geek,

Kdysi jsem měl firemní notebook, který byl dodán s trochou nástroj, který prasklo okna nastavených oblastech obrazovky. To bylo dávno předtím, než strana snap-to-je k dispozici v systému Windows 7. Dalo by se v podstatě konfiguraci obrazovky do mřížky podle vlastního výběru a potom okna by úhledně zapadnou do těchto roštů. Nemám ponětí, co to bylo voláno, nebo pokud bylo víc, než trik od výrobce počítače, ale já 檇 opravdu rád, aby to na mém novém počítači!

Bend a Snap v San Francisku,

Vážený Bend a Snap,

Kdybychom měli hádat, 檇 jsme, že váš podnik musel mít řadu notebooků od Acer je program, který 檙 e popisující zvuky, stejně jako Acer GridVista. Naštěstí pro vás žádost byl extrémně populární a Acer je propuštěn nezávisle na jejich hardwaru. Pokud se náhodou budete 檝 e protože inovován nastavit na více monitorů aplikace podporuje i více monitorů 攎 některou z konfigurací jsou užitečné pro uspořádání oken chatu a další pomocné nástroje komunikace. Podívejte se na náš návod k instalaci a konfiguraci Acer GridVista zde pro více informací.


Máte dotaz, na který chcete umístit před pracovníky How-To Geek? Střílet nám e-mail na [email protected] a dávat pozor na řešení, ve sloupci Zeptejte Jak-Geek.ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak přidat, zobrazit a odebrat konce stránek a oddílů v Dokumentech Google
  • › Jak někoho odblokovat na Facebook Messengeru
  • › Jak obnovit smazané soubory a složky v Microsoft OneDrive
  • › Jak omezit váš Chromebook na určité uživatele
  • › Jak změnit svůj Yahoo! Heslo k účtu